بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳-۱۰:۰۶ ق.ظ
کد خبر : 31368
نسخه چاپی نسخه چاپی
فرماندار صومعه‌سرا:

شهرداران اجازه نصب پرده تبریک در خیابان‌ها را به کسی ندهند

فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه خانواده‌ها باید به اصل خویش برگردند، گفت: باید از خانواده فرهنگ‌سازی را شروع کنیم تا این فرهنگ در تمام قسمت‌های جامعه نهادینه شود.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از واران نیوز، غلام‌‌حسین رجبی در جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان، اظهار کرد: تلاش همه مسئولان باید برای غنی کردن فرهنگ ناب محمدی(ص) باشد.
وی با بیان اینکه بحث فرهنگ، بحث بسیار مهمی است، افزود: دشمن هر کار می‌خواهد انجام دهد از راه فرهنگ وارد می‌شود و مزاج انسان‌ها را از راه فرهنگ می‌سنجد.
فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه در خانواده‌ها باید به اصل خویش برگردیم، گفت: باید از خانواده فرهنگ‌سازی را شروع کنیم تا این فرهنگ در تمام قسمت‌های جامعه نهادینه شود.
رجبی با اشاره به اینکه نمی‌توانیم در تمام قسمت‌ها با استکبار با وجود تکنولوژی که دارد مبارزه کنیم، تصریح کرد: ممکن است ناتو فرهنگی آنها را کاهش دهیم اما ریشه کن نمی‌توانیم کنیم.
وی با بیان اینکه ماهواره فقط قسمت بد ندارد و می‌شود از شبکه‌های درست آن استفاده مثبت نمود، خاطرنشان کرد:  قسمت اصلی ماهواره منفی است و فرهنگی باید نهادینه شود که خانواده‌ها از کانال‌های بد ماهواره استفاده نکنند و فقط از جنبه مثبت ماهواره استفاده نمایند.
فرماندار صومعه‌سرا تاکید کرد: شهرداران باید تمامی بنرها و پرده‌های نصب شده در خیابان‌های شهرستان را جمع‌آوری نمایند و اجازه نصب پرده در خیابان‌ها را به کسی ندهند.
رجبی اظهار کرد: افرادی که در کشور مدارج علمی را کسب کرده‌اند و نخبه کشوری هستند جایز به نصب پرده و بنر هستند.
وی با بیان اینکه رسانه نقش بسیار مهمی در ایجاد فرهنگ درست دارند، افزود: رسانه‌ها باید به صداقت قلم بزند و واقعیت‌ها را درست به مردم بگویند و قانون‌مداری را پررنگ کنند.
فرماندار صومعه‌سرا با بیان اینکه اجرای قانون وظیفه همه است، گفت: اگر افراد توانستند اجرای قانون را پررنگ و با قوت اجرایی کنند شهرستان خوبی خواهیم داشت.
رجبی با اشاره به اینکه  همه باید پایبند به قانون باشند،  تصریح کرد: اجرای قانون برای کسانی که می‌خواهند از راه دیگری به مقصد خود برسند ضرر دارد و وظیفه ما این است که راه را بر روی آنها ببندیم.
وی با بیان اینکه همه باید تلاش کنیم که خیرمان در جامعه به همدیگر برسد و الا شر را به اندازه کافی شیطان و دشمن به ما می‌رساند، خاطرنشان کرد: باید مانع شر بشویم و ترویج خیر کنیم وخیرخواهانه عمل کنیم.
فرماندار صومعه‌سرا تاکید کرد: مودت، صمیمیت، برادری را رسانه‌ها پررنگ کنند و بگویند در شهرستان همه در کنار هم برای خدمت به مردم آماده هستند که کار کنند.

کلمات کلیدی :
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه