تاریخ انتشار : ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳-۱۰:۳۲ ق.ظ
کد خبر : 31363
نسخه چاپی نسخه چاپی
نماد تلاش و امید در ابعاد هنر

بانوی معلول گیلانی که خالق اثرهای زیبای هنری می باشد + تصاویر

میترا فرازنده با وجود مشکلات و بیماری های جسمی هنوز هم به زندگی امیدوار است و با خلق نقاشی های بسیار زیبا نشان می دهد که می توان همچنان عاشق زندگی بود.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از مریان خبر، خانم میترا فرازنده ۳۷ ساله متولد منطقه اسالم شهرستان تالش است که با وجود معلولیت های جسمی بدون اینکه حتی کوچکترین آموزشی هم دیده باشد با امید به زندگی و ذوق ذاتی اش به هنر، خالق نقاشی هایی شده که هر انسان سالمی برای کشیدن آن نیازمند به ماه ها آموزش و تمرین است.

شکل ظاهری میترا تنها بخشی از مشکلات این بانوی اسالمی است چرا که وجود ۸ سنگ در کلیه او که باعث شده تا خونریزی کلیه داشته باشد، داشتن مشکل آستیگمات که نوعی بیماری چشمی است، نرمی استخوان که موجب می شود تا با کوچکترین ضربه بشکند تنها گوشه ای از نارسایی های او در زندگی است.

اما برای او زندگی تنها به مفهوم زنده بودن نیست بلکه معنایی است که در آن امید را می توان یافت و اینکه چگونه با تلاش و پشتکارش مشکلات پیش رو را به سخره گرفته تا هر کسی که او را می شناسد در برابر روح بزرگش سر تعظیم فرود آورد.

1

.5

7

2

4

11

9

3

برگزاری نمایشگاه نقاشی های میترا که توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تالش انجام شد و مصادف با سالروز تولد بزرگ بانوی عالم بشریت حضرت فاطمه الزهرا (س) و روز زن بود، تنها گوشه ای از توانایی های اوست و با شناختن میترا حقیقتا می توان دریافت که چرا در اسلام بزرگترین گناه ناامیدی است!؟

کلمات کلیدی :
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه