بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳-۸:۳۰ ق.ظ
کد خبر : 31333
نسخه چاپی نسخه چاپی
افضلی‌فرد بیان کرد:

شکل‌گیری مجدد شرکت متهم به ارتباط با صهیونیست‌ها

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی از شکل‌گیری مجدد شرکت متهم به ارتباط با صهیونیست‌ها با حمایت وزارت خارجه خبر داد.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از فارس، مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ خانه ملت با اشاره به پرونده اتهام برخی از شرکت‌های ایرانی در همکاری با شرکت‌های رژیم صهیونیستی اظهار داشت: گزارش یکی از این شرکت‌ها که قرار بود منحل شود و منحل هم شد و در حال حاضر می‌خواهد در قالب هیأت مدیره‌ای مجددا شکل بگیرد، به کمیسیون ارائه شد.

وی اضافه کرد: این گزارش توسط وزارت خارجه به کمیسیون ارائه شده است و البته همین وزارتخانه هم باید در این خصوص اقدام کرده و رفتارش را اصلاح کند، رفتاری که منجر به شکل‌گیری مجدد یک شرکت صهیونیستی می‌شود.

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سؤال که آیا این اقدام با حمایت وزارت امور خارجه صورت می‌گیرد، گفت: آری، این موضوع بحثی است که آنها باید پاسخگو باشند.

افضلی‌فرد همچنین خاطرنشان کرد: گزارش مربوط به مابقی شرکت‌های متهم به ارتباط با شرکت‌های صهیونیستی هنوز به کمیسیون اصل ۹۰ مجلس ارائه نشده است.

وی تصریح کرد: باید در جلسه‌‌ای با دعوت از مقامات وزارت اطلاعات و خارجه موضوع را پیگیری کنیم، زیرا ارائه گزارش این وزارتخانه‌‌ها به طول انجامیده است.

کلمات کلیدی : ، ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه