تاریخ انتشار : ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳-۹:۳۸ ق.ظ
کد خبر : 31220
نسخه چاپی نسخه چاپی
گزینه اصلی وزارت ورزش

یک دستگیر شده فتنه ۸۸ رئیس هیات مدیره استقلال می شود؟!

یکی از دستگیر شدگان فتنه ۸۸ به عنوان گزینه اصلی ریاست هیات مدیره باشگاه استقلال مد نظر وزارت ورزش است.

به گزارش ۸دی نیوز،روز گذشته علی فتح الله زاده و امیر قلعه نویی مدیرعامل و سرمربی استقلال به وزارت ورزش رفتند و پیشنهادهای خود را برای اداره فصل آینده باشگاه استقلال دادند. فتح الله زاده درخواست ۲۰ میلیارد تومان پول کرد تا با این مبلغ بدهی ۴۰ میلیاردی باشگاه را تسویه حساب کند.

از سویی دیگر شنیده می شود وزارت ورزش خیلی تمایلی به حفظ علی فتح الله زاده به عنوان مدیرعامل و سایر اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال ندارد و خواهان تغییر کلی در مدیریت باشگاه استقلال است. گفته می شود علی تاجرنیا که سابقه حضور در هیات مدیره باشگاه استقلال را  در سال ۸۴ داشته قرار است به عنوان رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال انتخاب شود. ظاهرا امیر خادم یکی از مهره های اصلی برای این انتخاب است.

تاجرنیا عضو جبهه مشارکت و دندانپزشک است که در فتنه سال ۸۸ به عنوان یکی از دستگیر شدگان بود. او هفته گذشته نیز با یکی از خبرگزاری های نزدیک به دولت در مورد شرایط استقلال مصاحبه کرد.

از سویی دیگر گفته می شود از عباس کردنوری و احمد شهریاری به عنوان دو گزینه اصلی مدیرعاملی استقلال هستند. حتی گفته می شود کردنوری به وزارت ورزش هم برنامه خود را ارایه کرده است.

این اتفاق ها در حالی رخ می دهد که فتح الله زاده نیز در پشت پرده در تلاش است که همچنان مدیرعامل باشگاه استقلال بماند البته او فصل گذشته چندین بار در رسانه ها اعلام کرد که در آخر فصل از استقلال می رود اما ظاهرا پشیمان شده است.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه