بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳-۱۲:۲۵ ق.ظ
کد خبر : 31183
نسخه چاپی نسخه چاپی
در نشست خبری نمایندگان؛

تامینی: دبیر خانه ای برای رسیدگی به مشکلات‌خبرنگاران درگیلان راه‌اندازی میشود

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی راه اندازی دبیر خانه برای خبرنگاران را پیشنهاد کرد و گفت: خواسته های خبرنگاران توسط مجمع نمایندگان از راه وزارات و ارشاد اسلامی پی گیری می شود.

به گزارش ۸دی نیوز، حسن تامینی در نشست مجمع نمایندگان با اصحاب رسانه استان ،پی گیری جلسات گزارش بامطبوعات و سایت های خبری استان به صورت تخصصی و دوره ای را مورد تاکید قرارداد و اظهار کرد:مشکلات مردم علی الخصوص خبرنگاران در این جلسات به طور تخصصی بررسی می شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی راه اندازی دبیر خانه برای خبرنگاران را پیشنهاد کرد و گفت: خواسته های خبرنگاران توسط مجمع نمایندگان از راه وزارات و ارشاد اسلامی پی گیری می شود.

وی افزود: هرکدام از نمایندگان که امروز در جلسه حضور نیافته اند خودشان ضرر کردند چراکه قلم خبرنگار می تواند بسیار کمک حال مسئولان باشد.

وی ارتقا توسعه استان را مورد تاکید قرارداد و افزود: باید تلاش شود تا به کمک خبرنگاران از ظرفبت های مجمع نمایندگان بیشتر استفاده شود.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با انتقاد ازعملکرد  وزارت راه و شهرسازی، گفت: پروژه راه آهن گیلان و ۱۱ کیلومتر باقی مانده آزاد راه رشت-قزوین باید با سرعت بیشتری پی گیری شود.

تامینی با بین اینکه راه آهن گیلان در محور قزوین به رشت تا پایان سال ۹۳ به بهره برداری می رسد تصریح کرد: در مورد شهرستان خمام و سنگر برای شهرستان شدن ،خمام شرایط خوبی را دارد و درخصوص لنگرودنیز اقداماتی صورت گرفته و این امر دنبال می شود.

IMG_4685

کلمات کلیدی : ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه