تاریخ انتشار : ۲۰ تیر ۱۳۹۷-۴:۲۵ ب.ظ
کد خبر : 311648
نسخه چاپی نسخه چاپی
خانم گل فوتسال آسیا در گفتگو با 8دی:

حجاب مانع قهرمانی و پیشرفت ما نشد/ شکست حریفان با حجاب بسیار لذت بخش است

 خانم گل فوتسال آسیا با بیان اینکه شکست حربفان با حجاب برای ما بسیار لذت بخش است، گفت: همیشه می پرسند شما با این حجاب چطور بازی می کنید و من بارها گفته ام که حجاب برای ما محدودیت نیست.

سارا شیربیگی خانم گل فوتسال آسیا و بازیکن سپیدرود رشت در گفت و گو با خبرنگار ۸دی، رقابت های فوتسال را با ارزش ترین مسابقات زنان در آسیا دانست و اظهار کرد: مانمایندگان یک کشور اسلامی در میادین بین المللی ورزش هستیم و در این عرصه مهم با حجاب حضور پیدا می کنیم.

وی با اشاره به اینکه حجاب برای من به عنوان یک خانم ورزشکار ایرانی مانع نیست، تصریح کرد: شاید عده ای فکر کنند بازی کردن با حجاب قدری سخت باشد ولی این موضوع اصلا مانع قهرمانی و پیشرفت نیست و تا الان هم هیچ مشکلی برای ما پیش نیامده است.

 خانم گل فوتسال آسیا با تأکید براینکه شکست حربفان با حجاب برای ما بسیار لذت بخش است، اضافه کرد: این سؤال برای همه است و همیشه می پرسند شما با این حجاب چطور بازی می کنید و من بارها گفته ام که حجاب برای ما محدودیت نیست.

وی در رابطه با سم پاشی ها و واکنش های مخرب برخی گروه های معاند که حجاب را محدودیتی برای بانوان ایرانی معرفی می کنند، گفت: ما هیچ محدودیتی نداریم تا الان که برای ما مشکلی پیش نیامده است و محدودیتی برای ما نیست.

شیربیگی در واکنش به تشکیل کمپین “بی تفاوت نباشیم” که به فاجعه کشتار معترضان به کشف حجاب رضاخانی می پردازد، گفت: از تشکیل این کمپین خبر نداشتم اما به عنوان یک ایرانی و کسی که حجاب دارم از این کمپین حمایت می کنم.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه