تاریخ انتشار : ۳ تیر ۱۳۹۷-۱۲:۳۷ ب.ظ
کد خبر : 307906
نسخه چاپی نسخه چاپی
مدیرعامل آبفای گیلان:

باید برای سازگاری با کم آبی برنامه‌ریزی کنیم

مدیرعامل آبفای گیلان با اشاره به محدودیت منابع آبی گفت: بر اساس اهداف وزارت نیرو و لزوم آگاهی شهروندان از ظرفیت آب موجود باید در راستای سازگاری با کم آبی برنامه ریزی کنیم.

به گزارش ۸دی، سید محسن حسینی رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل آبفای گیلان در دیدار با رئیس پلیس راهور استان گیلان با تأکید بر اینکه برنامه‌های فرهنگی و آموزش مدیریت مصرف آب مختص این ایام نبوده و در طول سال برنامه ریزی شده است، اظهار داشت: مشارکت پلیس راهور در فرهنگ سازی این موضوع بر اهمیت آن از نگاه مردم خواهد افزود.

وی با اشاره به محدودیت منابع آبی گفت: براساس اهداف وزارت نیرو و لزوم آگاهی شهروندان از ظرفیت آب موجود باید در راستای سازگاری با کم آبی برنامه ریزی کنیم.

حسینی گفت: طرح حمایل (آب را مسئولانه مصرف کنیم) به پلیس راهور استان اهداء شد تا همزمان با هفته صرفه‌جویی در مصرف آب ، پلیس راهور نیز همگام با آبفای گیلان فرهنگ مدیریت مصرف را در بین آحاد مردم نهادینه سازد.

سرهنگ محمدی رئیس پلیس راهور استا گیلان هم در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از همکاری متقابل و مشارکت در امر ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب تصریح کرد: مدیریت مصرف آب ضرورتی اجتناب ناپذیر است و همه ما در برابر اشاعه این فرهنگ مسئول هستیم.


منبع : ایلنا
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه