تاریخ انتشار : ۲۷ خرداد ۱۳۹۷-۶:۲۹ ق.ظ
کد خبر : 306207
نسخه چاپی نسخه چاپی
بخشدار رحیم آباد در گفتگو با 8دی:

رانش زمین در منطقه ادامه دارد/ ۲۰۰ متر از جاده اصلی تخریب شد/ اثری از ۴ مفقودی نیست

بخشدار رحیم آباد با بیان اینکه سیلاب تعدادی از ماشین های مجاور حریم رودخانه را برد، گفت: چهار نفر مفقود شده اند و تا الان هم نیروهای امدادی این افراد را پیدا نکرده اند.

منصور سعادت نژاد در گفت و گو با خبرنگار ۸دی درباره جزییات سیل و طغیان رودخانه اشکور رحیم آباد، اظهار کرد: دیروز ساعت ۱۷:۳۰ بارندگی حدود نیم سعات بود ولی شدت آن به شکلی بود که به سیلاب تبدیل شد.

وی با بیان اینکه مسیر کاکرود در حاشیه رودخانه مسیر تفرجگاه مردم و مسافرین بود، گفت: این سیلاب در همان مدت نیم ساعته به حدی بود که راه گریز برای مسافران نگذاشت.

بخشدار رحیم آباد با اشاره به اینکه تعدادی از ماشین ها را سیلاب برد، تصریح کرد: سه تا چهار واحد مسکونی تخریب شد و بعد از آن هم رانش داشتیم، در این راستا ۲۰۰متر از جاده اصلی ما به طور کلی تخریب شد و به برخی باغات اراضی کشاورزی هم آسیب زد.

سعادت نژاد با بیان اینکه چهار نفر مفقود شده اند و احتمال بالارفتن آمار مفقودین وجود دارد، اضافه کرد: چهار نفر فوت شده اند تا الان هم نیروهای امدادی این افراد را پیدا نکرده اند.

وی با تأکید بر اینکه  راهداری و راه سازی فعال اند، افزود: استاندار در محل حادثه حضور داشت و فرماندار دیشب در این محل اسکان گرفتند و همه مسئولان حاضر اند.

بخشدار رحیم آباد با اشاره به اینکه قطعی برق و آب حل شده است، اظهار کرد: ارتباط ۷۰روستا با مرکز شهر قطع است و رانش هم داشتیم و ساعتی قبل منطقه ی دیگری رانش داشت که در حال توسعه است.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه