تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۳۹۷-۹:۲۲ ب.ظ
کد خبر : 304759
نسخه چاپی نسخه چاپی
روسیه ۳ - ایران یک؛ 

شکست نزدیک تیم ملی در بازی پایاپای

تیم ملی ایران در نهمین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال برابر روسیه قرار گرفت و ششمین باخت خود را در این دوره از مسابقات تجربه کرد.

به گزارش ۸دی، تیم ملی ایران در آخرین بازی هفته سوم رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال در اوفا آرنا از ساعت ۱۸:۳۰ برابر تیم ملی روسیه قرار گرفت و با نتیجه ۳ بر یک مغلوب حریف خود شد.

ایگور کولاکوویچ برای شروع مسابقه از سعید معروف، امیر غفور، علی شفیعی، سامان فائزی، فرهاد قائمی، میلاد عبادی‌پور و مهدی مرندی استفاده کرد.

ست نخست؛ ۳۰ بر ۲۸ به سود ایران

روس‌ها از همان ابتدای بازی با استفاده از شرایط میزبانی توانستند عملکرد بهتری نسبت به ایران داشته باشند. تیم‌ها در امتیاز ۸ بر ۶ به سود روسیه به وقت استراحت فنی اول رفتند. برتری روس‌ها موجب شد تا در وقت استراحت فنی دوم هم نتیجه بازی ۱۶ بر ۱۲ به سود آنها باشد. این ست در نهایت با نتیجه ۳۰ بر ۲۸ به سود ایران تمام شد.

ست دوم؛ ۲۵ بر ۲۳ به سود روسیه
در شروع ست دوم هم روس‌ها عملکرد بهتری داشتند و در امتیاز ۸ بر ۶ به سود روسیه تیم‌ها به وقت استراحت فنی اول رفتند. وقت استراحت فنی دوم زمانی فرارسید که نتیجه بازی ۱۶ بر ۱۵ به سود ایران بود. این ست در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به سود روسیه تمام شد.

ست سوم؛ ۲۷ بر ۲۵ به سود روسیه
در این ست همه چیز پایاپایی پیش رفت تا اینکه در امتیاز ۸ بر ۷ به سود روسیه هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند. برتری روس‌ها ادامه پیدا کرد تا اینکه در امتیاز ۱۶ بر ۱۵ به سود شاگردان شلیاپنیکوف هر دو تیم به وقت استراحت فنی دوم رفتند. این ست در نهایت با نتیجه ۲۷ بر ۲۵ به سود روسیه تمام شد.

ست چهارم؛ ۲۵ بر ۲۱ به سود روسیه
عملکرد ایران در ست چهارم بهتر از روسیه بود. شاگردان کولاکوویچ در شرایطی تیم‌ها را روانه وقت استراحت فنی اول کردند که ۸ بر ۶ از حریف خود پیش بودند. تیم روسیه در ست چهارم بسیار خوب بازی کرد و اجازه خودنمایی به ستاره های ایران را نداد. ست چهارم در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ به سود روسیه تمام شد تا این بازی درمجموع با نتیجه ۳ بر یک به سود روسیه، میزبان ایران هفته سوم تمام شود.

تیم روسیه میزبان تا قبل از دیدار با ایران با ۵ برد کسب کرده بود.این در حالی است که ایران پیش از این بازی تنها ۳ پیروزی به دست آورده بود. ایران و روسیه پیش از این ۱۳ مرتبه برابر یکدیگر قرار گرفته بودند که در این میان ۳ پیروزی سهم ایران بوده است.

برنامه تیم ملی ایران در ادامه رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال به شرح زیر است:

* هفته چهارم: ۲۵ تا ۲۸ خرداد

گروه پانزدهم: آمریکا(میزبان)، صربستان ، لهستان و ایران

شنبه ۲۶ خردادماه: ساعت ۳ بامداد: لهستان – ایران

شنبه ۲۶ خردادماه: ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه: ایران – صربستان

دوشنبه ۲۸ خردادماه: ساعت ۳ بامداد: آمریکا – ایران

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه