تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۳۹۷-۱۰:۰۷ ب.ظ
کد خبر : 302613
نسخه چاپی نسخه چاپی
فرمانده سپاه قدس گیلان:

برای حل مشکلات باید از راه های نامتقارن وارد شد/ جنگ ذهنی در عرصه فضای مجازی را باید به نفع خودمان تمام کنیم

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به توانایی دشمن در عرصه فضای مجازی، گفت: جوانان باید راهی پیدا کنند تا در حوزه فضای مجازی موفق شویم و این جنگ ذهنی را به نفع خودمان تمام کنیم.

به گزارش خبرنگار ۸دی، سردار محمد عبدالله پور شامگاه شنبه در مراسم رونمایی از اولین بازی و نرم افزار اندرویدی در حوزه مشاهیر و بزرگان گیلان با دعوت از فعالان گیلانی فضای مجازی به فعالیت مداوم و مؤثر در این عرصه با بیان اینکه در زمان جنگ تنها دو کشور سوریه و کره شمالی با ما همکاری داشتند اظهار کرد: با وجود امکانات کم و مجهز بودن دشمن ما توانستیم با تلاش موشکی را به عراق بفرستیم.

وی کمبود تجهیزات جنگی در دوران دفاع مقدس را یادآور شد و افزود: در دوران دفاع مقدس هر سال یک عملیات انجام می شد زیرا باید با ذخیره یک سال گلوله ها عملیات انجام می دادیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان، گفت: با تمام تجهیزات دشمن و کم بودن وضعیت ما در طول جنگ ۳ بار زمینی، هوایی و دریایی دشمن را زمین گیر کردیم.

عبدالله پور با بیان اینکه برای حل مشکلات باید از راه های نامتقارن وارد شد، اذعان کرد: در زمان جنگ از نقطه ضعف دشمن که جنگ در شب بود استفاده کردیم و موفق شدیم در عصر حاضر نیز در عرصه اقتصادی یا سایر باید از راه های متقارن وارد شویم.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به توانایی دشمن در عرصه فضای مجازی، افزود: جوانان باید راهی پیدا کنند تا در حوزه فضای مجازی سایر حوزه ها موفق شویم و این جنگ ذهنی را به نفع خودمان تمام کنیم.

عبدالله پور تصریح کرد: امروز دشمن می تواند در یک دقیقه ۶۰ هزار گلوله بزند، اگر ما نتوانیم چنین چیزی بسازیم باید چیزی تولید کنیم که این سیستم را از کار بیندازد و این مقابله از راه نامتقارن است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه وضعیت در فضای مجازی نامناسب است، بیان کرد: حفظ جمهوری‌اسلامی اوجب واجبات است و اگر در شب قدر هم فعالیتی در راستای حفظ آن انجام دهید، اعمالتان نیک است.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه