تاریخ انتشار : ۲۹ فروردین ۱۳۹۳-۴:۲۷ ب.ظ
کد خبر : 30181
نسخه چاپی نسخه چاپی
حسینی در صومعه سرا:

چشم تمام آزادی خواهان دنیا به جمهوری اسلامی ایران است/ ۶۵۰ ساعت برنامه مستقیم برای تخریب رهبر انقلاب در شبکه های ضد انقلاب+ تصاویر مراسم

حسینی گفت: طبق آمارها ضد انقلاب خارج نشین ۶۵۰ ساعت برنامه فقط برای تخریب رهبر انقلاب داشتند. چون میدانند که ایشان مثل کوهی استوار در برابر آنها ایستاده است و همه نقشه های آنان را نقشه بر آب میکند.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی ۸دی نیوز، دکتر سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت دهم با حضور در جمع نمازگزاران جمعه در شهرستان صومعه سرا، نامگذاری سال ۹۳ توسط رهبرانقلاب را یک امر تشریفاتی ندانست و گفت: این نامگذاری دارای فلسفه و حکمتی است و الگوی مدیریتهای سال را نشان میدهد. همه باید دست در دست دهیم و هرکس در هر جایی که فعالیت میکند وظیف اش را به خوبی انجام دهد.

دکتر حسینی ادامه داد: نبرد بین حق و باطل همیشه وجود داشته است. از همان زمان انبیا مثلا نمرودیان اباهیم را به آتش افکندند یا مسیحیان عیسی را به صلیب کشیدند. سر امام حسین را از سر جدا کردند. قطعا انقلاب اسلامی که مبتنی بر فکر ناب انبیاست دچار همچین دشمنانی همیشه بوده است.

وی با اشاره به اینکه دشمنان از همه ترفندها برای ضربه به این ملت کمک گرفته اند، تاکید کرد: بخاطر هوشیاری ملت، بخاطر روحیه ایثار و فداکاری این مردم و به دلیل درایت امام(ره) و رهبر حکیم انقلاب این موانع را پشت سر گذاشتند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت دهم تصریح کرد: این مظلومیت نظام مقدس جمهوری اسلامی است که با چنین جنایتکارانی مواجه است. همین کسانی که امروز دم از حقوق بشر میزنند و ژست صلح طلبی و آزادی خواهی میگیرند کسانی بودند که سیاه پوستان را به دلیل تنها رنگ متفاوت دستخوش آزار و اذیتهای فراوان قرار دادند. اما وقتی این شرایط را با نگاه اسلام به انسانیت مقایسه میکنیم میبینیم که پیامبر چگونه بلال و سلمان و بقیه انصار را در کنار یکدیگر میپذیرد.

دکتر سید محمد حسینی با اشاره به جنگ رسانه ای عظیم علیه جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: دشمنان به دلیل داشتن رسانه های بسیار زیاد متاسفانه خیلی از افکار عمومی را تحت تاثیر خودشان قرار داده اند.

حسینی با اشاره به رشد قارچ گونه رسانه های ضد نظام و انقلاب افزود: طبق یکی از آماراها ضد انقلاب خارج نشین  ۶۵۰ ساعت برنامه فقط برای تخریب رهبر انقلاب داشتند. چون میدانند که ایشان مثل کوهی استوار در برابر آنها ایستاده است و همه نقشه های آنان را نقشه بر آب میکند.

وی در پایان گفت: چشم تمام مسلمانان و آزادی خواهان دنیا به جمهوری اسلامی ایران و رهبری جمهوری اسلامی است. همانطور که آثار انقلاب اسلامی را در جاهایی مثل سوریه و علی الخصوص جنگ ۳۳روزه لبنان دیدیم که چگونه صهیونیستها را شکست دادند.

۲ ديدگاه

 1. استادملک الشعرا گفت:

  آقای فرهنگی که شعار میدی تحویل بگیر خجالت بکش !!
  عمو زنجیر باف؟ بله
  بیسکوییت منو ساختی؟ بله
  به ملک انداختی؟ بله
  عمو اومده؟ چی چی آورده؟ ساقه طلایی
  بخور و بیا…با شعار چی؟ “کس به کس نیه”؟!!!

  • محسن پور گفت:

   جناب ملک الشعرا خجالت بکش و خودتو مسخره کن. اگه منظورت به منه که باید بگم دستاورد فرهنگی ما در چند سال اخیر بسیار زیاد و امیدوار کننده بوده. ساقه طلایی رو هم خودت بخور مهندس

نظرات خوانندگان
 • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
 • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
 • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
 • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه