تاریخ انتشار : ۴ خرداد ۱۳۹۷-۱:۵۳ ب.ظ
کد خبر : 300798
نسخه چاپی نسخه چاپی
امام جمعه رشت:

دل بستن به اروپایی ها در عرصه سیاست خارجی نشانگر ناپختگی است/ مسئولین به درد بیکاری مردم برسند

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه من تعجب می کنم برخی ها  با وجود دیدن این همه بدعهدی باز  حرف از دهن کجی  اروپایی ها به آمریکا می زنند و به آن دل بسته اند، تصریح کرد: این گونه اظهارات در عرصه سیاست خارجی نشانگر ناپختگی است.

به گزارش خبرنگار ۸دی، حجت الاسلام رسول فلاحتی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر رشت در مصلی امام خمینی(ره) با تأکید بر استفاده از فیوضات ماه مبارک رمضان و فرارسیدن وفات حضرت خدیجه(س)، اظهار کرد: در جهان هستی همه موجودات جز ذات الهی باید در حال تغییر از شرایطی به شرایط دیگر باشد.

وی با اشاره به سیره پیامبران و توجه شان به جهان آخرت و قیامت، بیان کرد: این توجه منجر می شود در دنیا خود را آماده حضور در عرصه دیگر کنیم که یکی از آن ها خدمتگزاری به انسان هاست.

**اقتصاد کشور را به برجام گره نزنید

نماینده ولی فقیه در گیلان در ادامه با اشاره به مسایل اقتصادی جامعه با بیان اینکه رهبر انقلاب مکرر فرمودند که اقتصاد کشور را به برجام گره نزنید، اظهار کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب اروپاییان بدعهدی امریکایی ها را دنبال می کنند.

امام جمعه  رشت با تأکید بر اینکه آمریکایی ها و اروپاییان می خواهند  ایران وجود خارجی نداشته باشد، گفت: تکیه بر داخل و توانمندی داخلی  گره گشای مشکلات خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه من تعجب می کنم برخی ها  با وجود دیدن این همه بدعهدی باز  حرف از دهن کجی  اروپایی ها به آمریکا می زنند و به آن دل بسته اند، تصریح کرد: این گونه اظهارات در عرصه سیاست خارجی نشانگر ناپختگی است.

وی بیان اینکه  اروپایی ها و آمریکایی ها بدعهدی و دروغگویی  را به حد اعلی رسانده اند، افزود:  از شورای برجام  می خواهیم  در این عرصه حضور پر رنگ و قوی  داشته باشند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه برخی ها این بدعهدی آمریکا را صرفا از ترامپ می دانند و می گویند ترامپ از برجام خارج شده است، افزود: ترامپ آمریکایی نقاب است و بهتر است بگوییم  استکبار از برجام خارج شده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه برخی ها  برای کار به من مراجعه  می کنند، افزود:  امام جمعه یک مسئول  اقتصادی نیست از مسئولین درخواست می کنم به درد بیکاری مردم برسید.

امام جمعه رشت در پایان با اشاره به گران شدن  عوارض در جاده امام زاده هاشم _ رودبار از سوی دولت، بیان کرد: برخی ها مجبور هستند چند بار این مسیر را طی کنند که دچار  سختی شده اند.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه