تاریخ انتشار : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷-۱:۲۴ ب.ظ
کد خبر : 290901
نسخه چاپی نسخه چاپی
رئیس مجمع نمایندگان گیلان:

تذکر به دخانیات درباره حفظ نیرو و حذف خطوط تولید/ عدم‌تغییر در کیفیت و کمیت تولید از تعهدات دخانیات است

رئیس مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت با اشاره به تذکر به دخانیات درباره حفظ نیرو و حذف خطوط تولید گفت: دخانیات متعهد شده که هیچ تغییری در کیفیت و کمیت تولید ایجاد نکند.

به گزارش ۸دی، جبار کوچکی نژاد با اشاره به وضعیت دخانیات گیلان و با مقایسه ظرفیت‌ها با عملکردهای آن اظهار کرد: در رابطه با حفظ نیرو و حذف خطوط تولید به مسئولان دخانیات کشور و استان تذکراتی داده‌شده است.

وی با اشاره به کارکرد دخانیات گیلان و ظرفیت اشتغال پذیری آن افزود: متأسفانه اتفاقاتی در دخانیات گیلان رقم خورد و موجب شد در تعداد نیروهای آن‌ها تغییراتی به وجود آید.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با اشاره به حضور شرکت‌های خارجی در خطوط تولید دخانیات گیلان گفت: شرکت‌های خارجی خط تولید خود را در گیلان جمع‌آوری و به مناطق دیگر رفتند و این مسئله در تعداد نیروهای دخانیات نقش داشته است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شرکت‌های جایگزین شرکت‌های خارجی در دخانیات گیلان در حال استقرار هستند خاطرنشان کرد: با جایگزینی شرکت‌های خارجی در دخانیات گیلان رخداد خوبی در استان رقم خواهد خورد و امیدواریم اتفاقات ناگوار فعلی در آن به وجود نیاید.

کوچکی نژاد با اشاره به بازدید اخیر خود از شرکت دخانیات گیلان بیان کرد: دخانیات در بازدیدی که ما از آن داشتیم متعهد شده که هیچ تغییری در کیفیت و کمیت تولید ایجاد نکند.


منبع : فارس
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه