تاریخ انتشار : ۲۸ فروردین ۱۳۹۷-۶:۵۱ ق.ظ
کد خبر : 289698
نسخه چاپی نسخه چاپی
مدیر امور آبفار شهرستان آستارا:

کلرزن‌های گازی تأسیسات آب‌رسانی روستاهای آستارا جمع‌آوری می‌شوند

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان آستارا تعداد کلرزن‌های گازی و مایعی فعال در تأسیسات آب‌رسانی روستاهای این شهرستان را ۱۶ کلرزن دانست و گفت: بر اساس برنامه زمان‌بندی‌شده، تمام کلرزن‌های گازی جمع‌آوری و به جای آن‌ها کلرزن‌های مایعی نصب می‌شوند.

به گزارش ۸دی، قاسم کباری  در آستارا اظهار کرد: به منظور ایمن‌سازی سامانه‌های کلرزنی تأسیسات آب‌رسانی روستاهای تحت‌پوشش این شهرستان، دو دستگاه کلرزن گازی آب شرب واقع در روستاهای چلوند و قره‌سو جمع‌آوری و به جای آن دو دستگاه کلرزن مایعی نصب شد.

وی با بیان اینکه برای نصب این دو دستگاه کلرزن مایعی در تأسیسات آب‌رسانی روستاهای چلوند و قره‌سو از توابع بخش لوندویل شهرستان آستارا بیش از ۱۲۰ میلیون ریال هزینه شده است گفت: این کلرزن‌ها کار گندزدایی و رفع آلودگی میکروبی آب شرب ۷۰۰ خانوار را انجام می‌دهند.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان آستارا تعداد کلرزن‌های گازی و مایعی فعال در تأسیسات آب‌رسانی روستاهای این شهرستان را ۱۶ کلرزن دانست و بیان کرد: بر اساس برنامه زمان‌بندی‌شده، تمام کلرزن‌های گازی جمع‌آوری و با کلرزن‌های مایعی جایگزین می‌شوند.

 شهرستان ۹۱ هزار نفری آستارا با ۶۲ روستا در دو بخش مرکزی و لوندویل در غربی‌ترین نقطه از استان گیلان قرار دارد که در این شهرستان، ۹ هزار و ۲۰۰ مشترک روستایی از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برخوردار هستند.


منبع : فارس
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه