تاریخ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷-۸:۱۶ ق.ظ
کد خبر : 289445
نسخه چاپی نسخه چاپی
رییس دانشگاه خبر داد؛

عدم تخصیص کامل بودجه ۹۶ دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای/رشد ۳۶درصدی بودجه امسال

رییس دانشگاه فنی و حرفه‌ای با تاکید بر اینکه فقط ۹۰ درصد از بودجه سال ۹۶ این دانشگاه تخصیص یافته است، گفت: بودجه سال ۹۷ دانشگاه فنی و حرفه‌ای با رشد ۳۶ درصدی همراه بود.

به گزارش ۸دی، دکتر ابراهیم صالحی عمران ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: متاسفانه علی رغم دستور سازمان برنامه و بودجه کشور برای تخصیص صد درصدی بودجه سال ۹۶ دانشگاه فنی و حرفه‌ای،‌ تا کنون فقط ۹۰ درصد از بودجه سال گذشته این دانشگاه تخصیص یافته است. این در حالی است که بودجه سایر دانشگاه‌ها تا قبل از پایان سال ۹۶ تخصیص صدردصدی داشته است.

وی در ادامه تصریح کرد: با سازمان برنامه و بودجه کشور رایزنی‌هایی را برای تخصیص کامل بودجه ۹۶ دانشگاه فنی و حرفه‌ای داشته‌ایم و قول‌هایی نیز در این زمینه داده شده که امیدوار هستیم به زودی این بودجه تخصیص یابد.

رییس دانشگاه فنی و حرفه‌ای همچنین از رشد ۳۶ درصدی بودجه سال ۹۷ این دانشگاه خبر داد و گفت: امیدواریم با توجه به اهمیت آموزش‌های مهارتی در کشور و نقش  دانشگاه فنی و حرفه‌ای در این زمینه بودجه‌هایی تعیین شده به موقع تخصیص یابد.

دکتر صالحی عمران همچنین از آمادگی دانشگاه فنی و حرفه‌ای برای واگذاری کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها به بخش خصوصی خبر داد و افزود: در صورتی که بخش خصوصی دستگاه‌های دولتی و خصوصی حاضر به تجهیز و بازسازی کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های این دانشگاه باشند، دانشگاه فنی و حرفه‌ای نیز مراکز تجهیز شده را به آنها واگذار خواهد کرد.


منبع : ایسنا
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه