تاریخ انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷-۷:۲۵ ق.ظ
کد خبر : 289171
نسخه چاپی نسخه چاپی
نماینده مردم لنگرود تاکید کرد

لزوم تسریع دولت در راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق مقامات کشور

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی بر راه‌اندازی هر چه سریع‌تر سامانه ثبت حقوق مقامات کشور از سوی دولت تاکید کرد.

به گزارش ۸دی، مهرداد بائوج لاهوتی در رشت با تاکید بر راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق مقامات کشور اظهار کرد: راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق مقامات به عنوان یکی از قوانین برنامه ششم توسعه لازم‌الاجرا است.

وی با بیان اینکه این قانون هنوز به مرحله اجرا درنیامده است افزود: دولت باید در راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق مقامات و مسئولان بلندپایه کشور اهتمام ویژه‌ای داشته باشد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری و اصرار مجلس بر راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق مسئولان گفت: راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق مقامات در راستای نظام شفاف‌سازی کشور است و همه از آن استقبال می‌کنند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به رفع ابهامات و سوءظن‌ها به اشخاص بلندپایه حقوقی با راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق مقامات کشور خاطرنشان کرد: راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق مقامات در راستای نظام شفاف‌سازی است و اصرار مجلس نیز در راستای شفاف کردن حقوق همه مسئولان است.

لاهوتی با بیان اینکه راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق مقامات زمان‌بر است تصریح کرد: ثبت همه دریافتی‌ها و پرداختی‌های به مسئولان و مقامات مستلزم ایجاد زیرساخت‌ها است و باید نرم‌افزارهایی طراحی شود تا بتواند در کنار ایجاد امنیت تحمل بارگزاری حجم وسیع اطلاعات را داشته باشد.

نماینده مردم لنگرود با بیان اینکه دولت در تلاش است تا این سامانه را راه‌اندازی کند گفت: مجلس تاکید دارد تا این سامانه راه‌اندازی شود تا هر کس به خود اجازه ندهد در این راستا اظهارنظر نسنجیده کند درحالی‌که راه‌اندازی این سامانه می‌تواند در جلب اعتماد عمومی بسیار تأثیرگذار باشد.


منبع : فارس
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه