تاریخ انتشار : ۲۵ فروردین ۱۳۹۷-۹:۴۷ ب.ظ
کد خبر : 289048
نسخه چاپی نسخه چاپی

انتصاب رفاقتی در تیم امید

شب گذشته برنامه شبهای فوتبالی بود خبری منتشر شد که حمید استیلی از سوی مهدی تاج به عنوان مدیر فنی تیم امید ایران انتخاب شده است. استیلی مهمان همین برنامه بود و در توضیح این خبر اعلام کرد که او مدیر تیم امید شده نه مدیر فنی!

به گزارش ۸دی، در این مورد ابهامات زیادی وجود دارد. مساله اول اینکه نقش مدیر در انتخاب سرمربی تیم امید چیست؟ آیا او درباره سرمربی تیم امید می‌تواند نظر بدهد یا احیانا دخالت کند؟ معیارهای انتخاب مدیر تیم امید چیست و این معیارها توسط چه کسی بررسی شده‌اند؟ آیا سابقه و تجربه، تسلط بر مدیریت، به‌روز بودن و فعال بودن هم جزو معیارهای این انتخاب هستند یا نه؟ آخرین پستی که استیلی در فوتبال ما داشت، مربیگری در تیم هنرمندان! بود و او حالا با این انتخاب عجیب، از سطح مربیگری در تیم هنرمندان به سطح مدیریت تیمی رسیده است که ظاهرا قرار است هدفش رسیدن به المپیک بعدی باشد.

استیلی همواره رابطه خوبی با مدیران فدراسیون فوتبال داشته است. حدود دو ماه پیش بود که در برنامه‌ای تلویزیونی و گفتگومحور به نام «چهل‌سالگی»، استیلی به عنوان مجری و مصاحبه‌کننده، به صورت جداگانه با مهدی تاج و محمدرضا ساکت در فدراسیون فوتبال گفتگو کرد. ابتدا اعلام شد که هدف از این گفتگوها تهیه یک مستند از تاریخ فوتبال ایران است اما در این دو برنامه تاج و ساکت تا جایی که می‌توانستند از فدراسیون ۵ستاره خود تعریف و تمجید کردند و از اهمیت این عنوان و لقب فرمالیته حرف زدند. استیلی دیشب هم در برنامه شبهای فوتبالی به عنوان مهمان حضور داشت و در همین برنامه بود که خبر انتخاب او به عنوان مدیر تیم امید به صورت رسمی اعلام و از سوی او تایید شد. حالا سوالی که پیش می‌آید این است که آیا رابطه نزدیک استیلی با مدیران فوتبال که می‌شود آن را به لابی هم تعبیر کرد در این انتخاب نقش داشته است؟ آیا گزینه بهتری که صلاحیت حضور در این پست را داشته باشد وجود ندارد؟ آیا با چنین انتخاب‌هایی، باز هم نباید از رسیدن تیم امید به المپیک مایوس باشیم؟


منبع : آی اسپورت
کلمات کلیدی : ، ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه