تاریخ انتشار : ۲۴ شهریور ۱۳۹۲-۲:۴۹ ب.ظ
کد خبر : 2878
نسخه چاپی نسخه چاپی
در اهواز اتفاق افتاد؛

دستگیری روحانی اهوازی آمربه معروف و ناهی از منکر

در پی تذکر این روحانی اهوازی این دختر و پسر طی تماسی با مامورین پلیس خواستار برخورد با این آمربه معروف وناهی ازمنکر می شوندمامورین پلیس نیز بدون توجه به منکر صورت گرفته توسط دختروپسر جوان ،طلبه اهوازی را بازداشت و به نزدیکترین کلانتری مربوطه منتقل می کنند

به گزارش ۸دی نیوز، شب گذشته در یک حادثه تاسف بار روحانی جوانی که اقدام به امر به معروف و نهی از منکر کرده بود توسط پلیس۱۱۰  دستگیر شد.
ماجرا از این قرار است که  یکی از روحانیون اهوازی که در مسیر بازگشت از حوزه علمیه قرار داشت با مشاهده اقدام منکر و شنیع یک دختر و پسر در کنار شلوغترین پارک اهواز  و در انظار عمومی، اقدام به تذکر لسانی و نهی ازاین اقدام زننده می کند.
در پی تذکر  روحانی اهوازی این دختر و پسر  طی تماسی با مامورین پلیس  خواستار برخورد با این آمربه معروف  وناهی ازمنکر می شوند.
مامورین پلیس نیز بدون توجه به منکر صورت گرفته توسط دختر و پسر جوان، طلبه اهوازی  را بازداشت و به نزدیکترین کلانتری مربوطه منتقل می کنند.
پس از دستگیری این روحانی جوان تعدادی از طلاب اهوازی اقدام به تجمع در مقابل کلانتری کرده و خواستار آزادی این آمر به معروف می شوند که با برخورد نه چندان مناسب نیروهای انتظامی متفرق می شوند.
گفتنی است پس از اطلاع برخی از دلسوزان ومقامات ارشد انتظامی اهواز این طلبه اهوازی آزاد می شودولی متاسفانه  این روحانی با تشکیل پرونده در دادگاه مواجه می شود.

يک ديدگاه

  1. سید سجاد گفت:

    ببینید کار به کجا رسیده…
    وای بر این مسئولین

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه