تاریخ انتشار : ۲۰ فروردین ۱۳۹۷-۱۰:۴۴ ق.ظ
کد خبر : 287613
نسخه چاپی نسخه چاپی
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

دنیا خود را در مقابل توان هسته ای ایران به خواب زده است

کاظم دلخوش عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:ملت ایران هر چه بخواهد همان است و مردم تاکید بر داشتن فن آوری هسته ای دارند.

به گزارش ۸دی، کاظم دلخوش، نماینده صومعه سرا به مناسب روز ملی فناوری هسته ای افزود: متاسفانه دنیا در مورد حق داشتن انرژی صلح آمیز هسته ای جمهوری اسلامی ایران خود را به خواب زده است.

وی تاکید کرد:رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها برحق مشروع وشرعی ایران درمورد داشتن فناوری هسته ای تاکید فرمودند ضمن اینکه اعلام کردند که به عنوان مسلمان شرعا مجاز به استفاده غیر مشروع از سلاح هسته ای نیستیم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه سوخت های هسته ای به اقتصاد مولد کشور کمک می کند گفت: هم اکنون بسیاری از کشورهای همسایه ایران از انرژی هسته ای بهره مند هستند اما هرچند ایران در مجامع بین المللی صلح آمیز بودن فعالیت خود را اثبات کرده ولی شاهد سنگ اندازی های غرب درمقابل جمهوری اسلامی ایران هستیم.

وی افزود: غرب یک روز فناوری هسته ای و یک روز بحث موشکی ایران را مطرح می کند و این در شرایطی است که دفاع از کشور حق هر حکومت و ملتی محسوب می شود.

نماینده صومعه سرا تاکید کرد:ملت ما هر چه بخواهد همان است و ملت ایران تاکید بر داشتن فناوری هسته ای دارد و برای رسیدن به آن از دولت و حاکمیت حمایت کرده لذا ما هم به عنوان نمایندگان مجلس از خواسته های مردم حمایت می کنیم .


منبع : جام جم آنلاین
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه