تاریخ انتشار : ۱۵ فروردین ۱۳۹۳-۴:۲۸ ب.ظ
کد خبر : 28576
نسخه چاپی نسخه چاپی
سردار نقدی در لنگرود:

طرح ملی “همگام با کشاورز” توسط بسیج در کشور اجرایی می شود

نقدی با بیان اینکه بسیج امسال در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری و با هدف پیشرفت اقتصادی کشور طرح‌هایی را اجرایی می کند، افزود: طرح ملی “همگام با کشاورز” امسال در بسیج اجرایی می‌شود.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از لنگرنیوز ، صبح امروز سردار محمد رضا نقدی از پایگاه مقاومت شهدای کیاکلایه که در سال ۱۳۹۲ به عنوان پایگاه نمونه کشوری برگزیده شد بازدید کردند.

سردار محمدرضا نقدی در نشست صمیمی با کشاورزان نمونه بسیجی این پایگاه در مسجد امام حسین کیاکلایه با گرامیداشت سال “اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی”، اظهار کرد: باید تلاش کنیم تا کشاورزی کشور توسعه یابد.

وی با بیان اینکه بسیج امسال در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری و با هدف پیشرفت اقتصادی کشور طرح‌هایی را اجرایی می کند، افزود: طرح ملی “همگام با کشاورز” امسال در بسیج اجرایی می‌شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین، گفت: هدف از اجرای طرح ” همگام با کشاورز” توسعه کشاورزی و کاهش فاصله بین کشاورزان و گسترش طرح‌های کشاورزی است.

سردار نقدی با بیان اینکه فعالیت‌هایی که یک کشاورز نمونه انجام داده است باید در سطح اقشار مختلف جامعه با آموزش گسترش یابد، خاطرنشان کرد: اگر چنین عمل کنیم می‌توانیم در یک شاخه یا محصول کشاورزی به خودکفایی برسیم.

112

وی با تأکید بر توجه کشاورزان به علوم کشاورزی، گفت: کشاورزان می‌توانند با الگوگیری از علوم کشاورزی به پیشرفت و برداشت بیشتر محصول برسند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین، با بیان اینکه در کارهای علمی مسائل فنی و مدیریتی وجود دارد، تصریح کرد: کشاورزان در حوزه علمی می‌توانند از دانش مهندسان بسیجی کشاورزی بهره گیرند.

سردار نقدی با تأکید بر اینکه باید از کارهای نو و جدید در عرصه کشاورزی برای سال‌های آتی استفاده کنیم، گفت: امروزه در جهان از زباله کالا تولید می‌شود و باید با مشارکت و استفاده از ظرفیت‌ها، حوزه کشاورزی مدییریت شود.

وی تصریح کرد: امسال امیدواریم بتوانیم کارهای علمی را وارد روستاها کنیم و بسیجیان می‌توانند در این راستا در روستاهای کشور فعال شوند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری و با توجه به اقتصاد مقاومتی، بسیج گام محکمی در روستاها و شهرهای کشور برمی‌دارد.

سردار نقدی با بیان اینکه متوسط برداشت برنج در استان گیلان ۳.۵ تن در هکتار است، گفت: این رقم را باید با حمایت علمی از کشاورزی گیلان افزایش داد.

وی با اشاره به افزایش ۴۵درصدی تولید محصول کشاورزان پایگاه نمونه شهدای کیاکلایه، گفت: این نوع آموزش و طرح همگام با کشاورز باید به کل کشور ترویج یابد.

سردار نقدی به مشکلات بخش کشاورزان کشور اشاره و خاطرنشان کرد: برخی از دستگاه‌های اداری و مدیریت‌های اجرایی دچار مشکل هستند و اگر اینطور نبود بسیج در بسیاری از امور ورود نمی‌کرد.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه