تاریخ انتشار : ۱۴ فروردین ۱۳۹۷-۶:۵۶ ق.ظ
کد خبر : 285655
نسخه چاپی نسخه چاپی
رئیس صندوق کارآفرینی امید شهرستان آستارا خبر داد

اشتغال‌زایی ۱۲۶ نفر با پرداخت بیش از ۳۳ میلیارد ریال تسهیلات در آستارا

رئیس صندوق کارآفرینی امید شهرستان آستارا مجموع تسهیلات پرداخت‌شده صندوق طی یکی سال گذشته در قالب طرح‌های اشتغال‌زایی را ۳۳ میلیارد و ۷۴۰ میلیون ریال دانست و گفت: با این مقدار تسهیلات برای ۱۲۶ نفر به‌صورت مستقیم اشتغال‌زایی صورت گرفته است.

به گزارش ۸دی، سید بابک نوری در آستارا اعتبار پیش‌بینی‌شده برای سال ۹۶ را ۱۸ میلیارد و ۸۵۰ میلیون و ۵۶۰ هزار ریال دانست و اظهار کرد: دو برابر اعتبار پیش‌بینی‌شده معادل ۳۶ میلیارد و ۴۹۹ میلیون ریال جذب و در قالب تسهیلات مختلف به متقاضیان واجدالشرایط پرداخت‌شده است.

وی با اشاره به اینکه تسهیلات صندوق کارآفرینی امید در قالب طرح‌های اشتغال‌زایی، وام ازدواج، سپرده طرح امید و وام ضروری سپرده‌گذاری به متقاضیان واجدشرایط با کارمزد چهار درصد پرداخت می‌شود، بیان کرد: هدف اصلی صندوق حمایت از کسب‌وکارهای خرد و کوچک است.

رئیس صندوق کارآفرینی امید شهرستان آستارا مجموع تسهیلات پرداخت‌شده صندوق طی یک سال گذشته در قالب طرح‌های اشتغال‌زایی را ۳۳ میلیارد و ۷۴۰ میلیون ریال دانست و تصریح کرد: با این مقدار تسهیلات برای ۱۲۶ نفر به‌صورت مستقیم اشتغال‌زایی صورت گرفته است.

نوری  وام‌های پرداخت‌شده را در بخش‌های خوداشتغالی، مشاغل خانگی و کارفرمایی دانست و گفت: در بخش مشاغل خانگی به ۲۵ نفر دومیلیارد و ۳۶۰ میلیون ریال، در بخش خوداشتغالی به ۷۱ نفر ۱۶ میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال و در بخش کارفرمایی به ۳۰ نفر ۱۴ میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال تسهیلات پرداخت ‌شده است.

به‌گفته رئیس صندوق کارآفرینی امید شهرستان آستارا، طی یک سال گذشته در بخش وام ازدواج به ۹ نفر یک‌میلیارد ریال، در بخش سپرده طرح امید به سه نفر ۳۵۰ میلیون ریال و در بخش وام ضروری به ۲۵ نفر یک‌میلیارد و ۳۱۰ میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده است.


منبع : فارس
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه