بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۱۶ فروردین ۱۳۹۳-۱۲:۳۶ ق.ظ
کد خبر : 28529
نسخه چاپی نسخه چاپی
آیت الله علم الهدی:

سران فتنه تا کی می خواهند بر مواضعشان پافشاری کنند

وی با اشاره به دشمنی آمریکا و اسرائیل با نظام اسلامی ایران گفت: آمریکا و اروپا هر نظام و حکومتی را می توانند تحمل کنند به غیر از نظام ما را که احکام و مشروعیتش به خدا وابسته است و در عین حال مردم سالاری دینی هم در کشور جاری است.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از افکارنیوز،آیت الله احمد علم الهدی ظهر جمعه در جمع زائران و مجاوران و نمازگزاران بارگاه منور رضوی تاکید کرد: این ننگ است برای سران فتنه که اتحادیه اروپا آزادی آنها را در کنار آزادی هم جنس بازی در این ممکلت خواستار شود، سران فتنه تا کی می خواهند بر مواضع طرفشان پا فشاری کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری خطاب به سران فتنه اظهار کرد: شما که روزی معتمد و نخست وزیر ما بودید کارتان به جایی رسیده که کسانی که از هم جنس بازی حمایت می کنند از شما هم حمایت می کنند.

آیت الله علم الهدی افزود: اینها کار خدا هست که می خواهد به کسانی که پای نظام ایستاده اند ثابت کند شما چه کسانی هستید.

وی با اشاره به مظلومیت حضرت زهرا(س) و نحوه شهادت ایشان گفت: چرا باید یگانه دختر رسول خدا به گونه ای به شهادت برسد که این شهادت سه ماه بطول بیانجامد.

امام جمعه مشهدبا اشاره به محور فعالیت های حضرت زهرا(س) که منجر به شهادت ایشان شد افزود: حضرت زهرا به خاطر دفاع از مردم سالاری دینی به دست کسانی که مردم سالاری را منهای دین می خواستند به شهادت رسید.

آیت الله علم الهدی تصریح کرد: آنچه ایشان پایش ایستاد و مجاهدت کردند مردم سالاری دینی بود، امروز در کشور ما نیز برخی از احزاب دم از لیبرال دموکراسی دینی می زنند اما لیبرال دموکراسی که شد دیگر دینی نمی شود و این مسئله ضد دین است.

وی با بیان اینکه ما با کسی پدر کشتگی نداریم، افزود: برخی به دنبال مردم سالاری منهای ولایت فقیه هستند و اینها همان پیروان سقیفه بنی سائبه هستند. اینها طرفداران مردم سالاری سکولار هستند و این همان چیزی است که صدیقه کبری در مقابلش قیام کرد و در نهایت به شهادت رسیدند.

آیت الله علم الهدی افزود: کسانی که در برابر این تفکرات سکولار کنار بایستند اینها با همان کسانی محشور می شوند که کتک خوردن حضرت زهرا را نگاه کردند و کاری انجام ندادند.

وی با اشاره به دشمنی آمریکا و اسرائیل با نظام اسلامی ایران گفت: آمریکا و اروپا هر نظام و حکومتی را می توانند تحمل کنند به غیر از نظام ما را که احکام و مشروعیتش به خدا وابسته است و در عین حال مردم سالاری دینی هم در کشور جاری است.

امام جمعه مشهد با اشاره به حمایت آمریکا از امیر بحرین افزود: چگونه می شود که آمریکا که دم از دموکراسی می زند از نظام خون آشام صعودی و امیر آدم کش بحرین حمایت می کند اما با نظام ما که بر مبنای مردم سالاری دینی است دشمنی می کند.

آیت الله علم الهدی با اشاره به بیانیه ای که چند روز قبل توسط اتحادیه اروپا صادر شده است گفت: در بیانیه ای که توسط اروپا صادر شد نهایت تمنیات غرب روشن شد.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه