تاریخ انتشار : ۲۹ اسفند ۱۳۹۶-۳:۴۵ ب.ظ
کد خبر : 282422
نسخه چاپی نسخه چاپی
معاون مدیر کارخانه پوپلین رشت در گفتگو با8دی:

دلیل کنارگذاشتن نمایندگان کارگران پوپلین رشت برای بنده هم مشخص نیست/ فقط روال اداری کار را انجام دادم

معاون مدیر کارخانه پوپلین رشت، گفت: چیزی که مشهود است پایان قرارداد این افراد اعلام شده اما اینکه به چه دلیلی کنار گذاشته شدند برای بنده هم زیاد مشخص نیست حالا اینکه نیازی به وجودشان در شرکت نبوده یا خیر را بی اطلاعم و واحد مربوطه بیشتر اطلاع دارد.

گزارش خبرنگار ۸دی، در تاریخ ۱۹ و ۲۰ اسفندماه کارگران ایران پوپلین رشت که چند ماه حقوق و عیدی معوقه داشتند اقدام به برگزاری تجمع کردند تا به حق و حقوق خود برسند.

این اقدام آن ها اگر چه منجر به دریافت حقوق شان شد اما با تاوانی دیگر روبرو شد زیرا رئیس انجمن صنفی کارگران این شرکت و ۳ نفر از اعضای این انجمن که نمایندگان کارگران ایران پوپلین رشت بودند روز گذشته با امضای میرآقایی معاون مدیرکارخانه از کنار گذاشته شده و حکم پایان قراردادشان به کارگزینی اعلام شد.

 

میرآقایی، معاون مدیر کارخانه ایران پوپلین رشت در گفت و گو با خبرنگار ۸دی درباره علت این موضوع اظهار کرد: بنده در واحد اداری کارخانه هستم و برای اخراج یا پایان قرارداد مسئول واحد بخش مربوطه تصمیم می گیرد.

وی با بیان اینکه در این باره حضرتی مدیرکارخانه در گفت وگویی علت این کار را پایان قرار داد این ۴ نفر اعلام کرد، افزود: به ما هم همین موضوع را گفتند و در این مورد کاری از دست ما برنمی آمد و ما فقط مسئول انجام روال عادی امور را بر عهده داشتیم.

معاون مدیر کارخانه پوپلین رشت، تصریح کرد: چیزی که مشهود است پایان قرارداد این افراد اعلام شده اما اینکه به چه دلیلی کنار گذاشته شدند برای بنده هم زیاد مشخص نیست حالا اینکه نیازی به وجودشان در شرکت نبوده یا خیر را بی اطلاعم و واحد مربوطه بیشتر اطلاع دارد.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه