تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۳۹۶-۸:۱۴ ق.ظ
کد خبر : 282124
نسخه چاپی نسخه چاپی

اعزام ۴ دوچرخه سواری معلول به بازی‌های پاراآسیایی اندونزی

رییس انجمن دوچرخه سواری معلولان از اعزام ۴ دوچرخه سوار معلول به بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا اندونزی در رشته استقامت و نیمه استقامت خبر داد.

به گزارش ۸دی، فرهاد عصفوری پس از اضافه شدن رشته روچرخه سواری معلولان به بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا و درباره وضعیت ورزشکاران این رشته برای حضور در این بازی‌ها اظهار کرد: با توجه به زمان محدودی که برای آماده سازی تیم دوچرخه سواری معلولان برای حضور در بازیهای پاراآسیایی جاکارتا داریم، برنامه اردویی و تمرینات خود را به کمیته ملی پارالمپیک ارائه کردیم و از اردیبهشت‌ماه اولین اردوی این تیم با حضور ۱۰ ورزشکار در تهران برگزار خواهد شد. البته با توجه به سیاست کمیته ملی پارالمپیک مبنی بر این که تنها مدال‌آوران به این بازی‌ها اعزام خواهند شد، سعی داریم از بین ۱۰ دوچرخه‌سواری که به اردو دعوت می‌کنیم ۴ نفر از کسانی که رکورد نفر سوم آسیا را جابجا می‌کنند، برای جاکارتا انتخاب کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا در حال حاضر با توجه به فرصت کمی که برای آماده‌سازی دوچرخه‌سواران برای بازی‌های پاراآسیایی دارید، امکان گزینش ۴ دوچرخه‌سوار برای جاکارتا وجود دارد یا خیر؟ گفت: هم‌اکنون دوچرخه سواران خوبی همچون مهدی محمدی در رشته استقامت و نیمه استقامت و ماده تعقیبی انفرادی در تیم داریم که شانس زیادی برای کسب مدال دارند. بنابراین سعی داریم در همین رشته دوچرخه‌سواران خوب خود را برای بازی‌های پاراآسیایی انتخاب کنیم تا به بهترین نتایج ممکن در جاکارتا دست پیدا کنیم.

عصفوری با بیان این که ۶ اردوی تدارکاتی برای حضور تیم در بازیهای پاراآسیایی پیش‌بینی شده است، افزود: برای این که بتوانیم حضور قوی در جاکارتا داشته باشیم ۶ اردوی تدارکاتی و یک تورنمنت برون مرزی تا بازیهای پاراآسیایی برای تیم دوچرخه سواری پیش بینی شده است که البته تنها نفرات اعزامی به تورنمنت خارجی که تیرماه در هلند است، اعزام خواهند شد.

وی در پایان پیرامون این پرسش که آیا هم‌اکنون با مشکلات سخت‌افزاری نیز مواجه هستید یا خیر؟ اظهار کرد: با همکاری خوبی که رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری با ما دارد، از نظر سخت‌افزاری مشکل خاصی نداریم و قمری تمام امکانات لازم را در پیست دوچرخه‌سواری در اختیار دوچرخه‌سواران معلول نیز قرار داده است.


منبع : ایسنا
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه