بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۱۰ فروردین ۱۳۹۳-۱۲:۳۲ ب.ظ
کد خبر : 28101
نسخه چاپی نسخه چاپی
آیت الله‌ حائری در‌گفتگو‌ با ‌8‌دی‌نیوز:

تیم مذاکره کننده اعمال و رفتار خود را با رهبری هماهنگ کند، بس است

آیت الله حائری شیرازی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه توصیه تان به تیم مذاکره کننده چیست، متذکر شد: تیم مذاکره کننده باید تذکرات رهبری را جدی بگیرد. اگر تیم مذاکره کننده اعمال و رفتار خود را با رهبری هماهنگ کند، بس است.

آیت الله محی الدین حائری شیرازی در گفتگو با خبرنگار اعزامی ۸دی نیوز به مناطق عملیاتی جنوب« شلمچه» اظهار کرد: راهیان نور با گذشت زمان و نمایان شدن آثارش توسعه یافت و در آینده گسترده تر خواهد شد.

وی با بیان اینکه  اخلاق ایثار و شهادت در راهیان نور گسترش می یابد، ابراز نمود: در حفظ راه شهدا ایستاده‌ایم تا با الگوی پذیری از شهدا اهداف آنان را محقق نماییم.

آیت الله حائری شیرازی صبر و بصیرت را دو درس بزرگ از ایثارگری شهدا دانست و ادامه داد: صبر در جنگ گرم و بصیرت در جنگ نرم از درسهایی است که باید از شهدا بگیریم چون دشمن در جنگ نرم بصیرت را شکار می کند و در جنگ نرم با صبر انسان مقابله می کند.

وی با بیان اینکه ادامه راه شهدا و پشتیبانی از ولایت امانت بزرگی است که شهدا برعهده ما نهاده اند، بیان کرد: جوانان باید ببیند که چه امانتی بر عهده آنان گذاشته شده و سعی کنند رابطه شان با شهدا را روز به روز بهتر نمایند.

اسرائیل می خواست آمریکا را مثل قلوه سنگی به سوی ما پرتاب کند

نماینده ولی فقیه در شیراز، در پاسخ به سئوال خبرنگار ما که فراز و فرود های سال ۹۲ را چگونه ارزیابی می کنید؟ اظهار کرد: اسرائیل می خواست آمریکا را مثل قلوه سنگی به سوی ما پرتاب کند، اما گذر زمان و بیداری ملت این قلوه سنگ در آینده متلاشی می کند.

وی ادامه داد: مردم باید همانطور ذره بین در یک نقطه جمع می شود و قدرت می یابد باید حول محور رهبری تجمع کنند تا قدرت یابند و در مقابل تهدید ها و توطئه های دشمن ایستادگی کنند.

وی با بیان اینکه تیم مذاکره کننده باید تذکرات رهبری را جدی بگیرد، متذکر شد: اگر تیم مذاکره کننده اعمال و رفتار خود را با رهبری هماهنگ کند، بس است.

 

يک ديدگاه

  1. رضا گفت:

    خبرنگار اعزامی رو خوب اومدی !
    به همراه کاروان راهیان نور سپاه رفته اونجا میگی خبرنگار اعزامی؟!

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه