بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۹ فروردین ۱۳۹۳-۹:۵۱ ق.ظ
کد خبر : 27994
نسخه چاپی نسخه چاپی
در مرکز مشاوره آرامش گيلان:

ارائه خدمات مشاوره‌ای به هموطنان و مسافران نوروزی

مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره آرامش معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان در ایام نوروز ۹۳ آماده ارائه خدمات مشاوره‌ای به هموطنان و مسافران نوروزی می‌باشد.

به گزارش ۸دی نیوز، مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره آرامش و مددکاری اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان با فعالیت در مقطع صبح در محل مرکز مشاوره آرامش استان و دوایر مددکاری اجتماعی کلانتری‌ها، آماده ارائه خدمات مشاوره‌ای به هموطنان و مسافران نوروزی می‌باشد.

IMG_4723

مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره آرامش و مددکاری اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان، مشاوره خود را بیشتر در زمینه‌های خانوادگی، روانشناختی، حقوقی و انتظامی به‌صورت حضوری و تلفنی اعلام نموده و از متقاضیان خواست به آدرس: رشت، سبزه میدان، ابتدای خیابان بیستون، کوچه بقراطی۲، مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره آرامش معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان و همچنین به کلانتریهای دارای مرکز مشاوره مراجعه و یا با شماره تلفن های ۲۱۸۸۰۸۶ و ۲۲۳۳۹۶۹ – ۰۱۳۱ مرکز استان تماس حاصل نمایند.

گفتنی است، مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره آرامش و مددکاری اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان با تهیه و چاپ ۳۲۰۰ نسخه فصلنامه روانشناسی طراوت و توزیع آن بین مسافران نوروزی، آمادگی خود را برای مسافران نوروزی اعلام کرد.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه