بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۷ فروردین ۱۳۹۳-۶:۳۱ ب.ظ
کد خبر : 27918
نسخه چاپی نسخه چاپی
کوثری اعلام کرد:

پیام حضور رهبری در شرق کارون

فرمانده اسبق لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله(ص) گفت: می‌توان با همان روحیه شکست حصر آبادان بر مشکلات اقتصادی فائق آمد و اقتصاد مقاومتی را محقق کرد.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از فارس، فرمانده اسبق لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله(ص) با اشاره به پیام حضور مقام معظم رهبری در منطقه آبادان، گفت: می‌توان با همان روحیه شکست حصر آبادان بر مشکلات اقتصادی فائق آمد و اقتصاد مقاومتی را محقق کرد.
محمد اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیام حضور مقام معظم رهبری در منطقه آبادان همزمان با طرح موضوع اقتصاد مقاومتی، اظهار داشت: حضور رهبر معظم انقلاب در منطقه خوزستان و مناطق غرب کشور به خصوص در نقاط مشخصی که با دشمن نبرد کردیم و موفقیت رزمندگان اسلام ثبت شد، نشان دهنده لزوم ایستادگی و مقاومت است.

کوثری تاکید کرد: بنابراین با تدبیر و برنامه‌ریزی دقیق و انگیزه دادن به رزمندگان و انگیزه داشتن کسانی که می‌خواهند عملیات کنند، می‌توان با کمترین امکانات باعث موفقیت بزرگی شد.

فرمانده اسبق لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله(ص) ادامه داد: این حضور رهبری این نکته را می‌رساند که در همه زمینه‌ها می‌توان با چنین روحیه‌ای عمل کرد لذا در بحث دفاع مقدس که عملیات شکست حصر آبادان انجام شد،‌ دشمن فکر هم نمی‌کرد ما بتوانیم این کار بزرگ را انجام دهیم بنابراین اگر جمعی اراده کند که بر مشکلات فائق آید موفق خواهد شد و موضوع اقتصاد مقاومتی نیز بر همین اساس است.

وی با بیان اینکه فرمول‌های اقتصادی با فرمول‌های دفاع مقدس تفاوت اساسی دارد اما کلیات آن در یک جهت است، افزود: کسانی که در زمینه اقتصادی خود را فرمانده و اقتصاد‌دان می‌دانند و امور اجرایی را بر عهده دارند باید انگیزه لازم را برای تحقق اقتصاد مقاومتی داشته باشند.

کوثری ابراز امیدواری کرد که اقتصاد ما بر اساس طرح اقتصادی مقاومتی که توسط رهبر انقلاب مطرح شده است، پیش برود و مسئولان همچون دوران دفاع مقدس اراده کرده و اقتصادی با زیربنایی مستحکم برای کشور ایجاد کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس درباره اینکه می‌توان با همان روحیه شکست حصر آبادان بر مشکلات اقتصادی فائق آمد و اقتصاد مقاومتی را محقق کرد، گفت: این امر مقدمه‌‌ای بر مسائل بعدی است، حتی در بعد فرهنگی هم اصل بر همین اساس است و فقط مسئولان اصلی باید در این زمینه اراده کنند.

کلمات کلیدی : ، ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه