تاریخ انتشار : ۲۴ شهریور ۱۳۹۲-۹:۲۷ ق.ظ
کد خبر : 2778
نسخه چاپی نسخه چاپی
به همت کمیته امداد امام؛

بهره مندی مددجویان رضوانشهری از کلاسهای آموزشی

یک دوره کلاس آموزشی پیشگیری از افسردگی و خودکشی با حضور ۳۰ نفر از زنان تحت حمایت کمیته امداد رضوانشهر با مربی گری کارشناس بهداشت روان مرکز بهداشت این شهرستان در محل نمازخانه کمیته امداد رضوانشهر برگزار شد.

به گزارش ۸دی نیوز، یک دوره کلاس آموزشی پیشگیری از افسردگی و خودکشی با حضور ۳۰ نفر از زنان تحت حمایت کمیته امداد رضوانشهر با مربی گری کارشناس بهداشت روان مرکز بهداشت این شهرستان در محل نمازخانه کمیته امداد رضوانشهر برگزار شد.
همچنین یک کلاس آموزشی با همین مضمون نیز برای ۴۰ نفر از پسران تحت حمایت کمیته امداد رضوانشهر در این شهرستان دایر خواهد شد.

پورمحمدی مدیر کمیته امداد رضوانشهردر این زمینه گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون ۱۹۳ مورد کمک ویژه درمان با صرف هزینه ای معادل ۳۱۶ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال و ۲۰۰ مورد تغذیه زیر ۶ سال نیز با صرف هزینه ۱۱۶ میلیون ریال به واجدین شرایط اختصاص یافته است.

وی افزود : برای ۴۶۶ نفر نیز از کلاسهای آموزشی با موضوعات مختلف ( بهداشت دانش آموزان۱۲۰ نفر- آموزش بهداشت زنان سرپرست خانوار، نوعروسان و مردان ۱۲۰ نفر- پیشگیری از اعتیاد۱۵۰ نفر- برگزاری کلاس فشار خون ۷۶ نفر) بهره مند شده اند که این کلاسها با موضوعات مختلف در طول سال ادامه خواهد یافت.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه