تاریخ انتشار : ۸ اسفند ۱۳۹۶-۱۱:۲۳ ق.ظ
کد خبر : 276648
نسخه چاپی نسخه چاپی
مجید مظفری در گفتگو با 8دی:

با صدور کارت بازیگری به‌کارگیری بازیگران ضابطه مند می شود/ هیچ‌کسی در این زمینه پاسخگو نیست

بازیگر سینما و تلویزیون، گفت: گام‌های عملی در زمینه ضابطه‌مند کردن به‌کارگیری بازیگران باید انجام شود اما هیچ‌کسی به این موضوع رسیدگی نمی‌کند.

مجید مظفری بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار ۸دی، در رابطه به فضای حاکم بر انتخاب بازیگران در فیلم ها و سریال های ایرانی، اظهار کرد: مشکلات مربوط به این بحث را بارها و بارها همه‌جا گفته‌ایم اما متأسفانه هیچ‌کسی گوشش به این حرف‌ها بدهکار نیست.

وی افزود: راهکار این است که سندیکای بازیگران به شدت فعال شود و قوانینی گذاشته شود که فقط افرادی که دارای کارت بازیگری هستند بتوانند جلوی دوربین بروند.

این بازیگر سینما و تلویزیون با بیان اینکه مراجع مربوط به این موضوع از جمله وزارت ارشاد و صداوسیما باید ورود کنند، گفت: در حال حاضر، تهیه‌کننده می‌گوید من پول می‌دهم و دلم می‌خواهم که فلان فرد در فیلمم بازی کند، اما نباید این‌طور باشد.

مظفری با تأکید بر اینکه باید همه‌چیز قانونمند و ضابطه‌مند شود، بیان کرد: وقتی برای بازیگران کارت بازیگری صادر شود و فقط افراد دارای این کارت حق بازی کردن در فیلم‌ها و سریال‌ها را داشته باشند، بی‌نظمی‌های موجود از بین می‌رود.

وی تصریح کرد: ما بارها و بارها مشکلات را در جلسات مختلف مطرح کرده‌ایم و درخواست کرده‌ایم که انجمن بازیگران تشکیل شود و گام‌های عملی در زمینه ضابطه‌مند کردن به‌کارگیری بازیگران انجام شود، اما هیچ‌کسی به موضوع رسیدگی نمی‌کند.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه