تاریخ انتشار : ۴ فروردین ۱۳۹۳-۱۲:۵۷ ب.ظ
کد خبر : 27661
نسخه چاپی نسخه چاپی
رئیس کمیته امداد صومعه‌سرا خبر داد

عیدی ۴۰۰ میلیون ریالی مردم صومعه‌سرا به نیازمندان

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌سرا از جمع آوری بیش از ۴۰۰میلیون ریال کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم این شهرستان در جشن نیکوکاری پیش از نوروز خبر داد.

به گزارش ۸دی نیوز، علیرضا محمدی در گفتگو با تسنیم با بیان اینکه سنت حسنه انفاق و نیکوکاری، کمک به نیازمندان و محرومان جامعه است، اظهار کرد: این سنت حسنه همه ساله همزمان با سراسر کشور با عنوان جشن نیکوکاری اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مردم صومعه‌سرا، در عرصه کمک‌رسانی به همنوعان و نیازمندان همواره حضور فعالی داشته‌اند، افزود: در راستای ترویج سنت حسنه انفاق و نیکوکاری با اهدای کمک‌های نقدی و غیرنقدی، این نهاد انقلابی را در انجام رسالت خود یاری می‌رسانند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه‌سرا گفت: مردم شهرستان بیش از ۴۰۰میلیون ریال در جشن نیکوکاری به نیازمندان کمک‌های نقدی و غیرنقدی کردند.

محمدی تصریح کرد: تمام تلاش خود را بکار بستند و کمک‌های مردمی را با شناسایی افراد مستحق و اولویت بندی میان افراد تا شب عید تقسیم کردند.

وی با اشاره به این‌که حضور مردم در جشن ملی نیکوکاری دلگرمی برای مسئولان نیز است، خاطرنشان کرد: مردم در جشن نیکوکاری نشان دادند در هر جایگاه و شرایطی که باشند همراه و دستگیر نیازمندان هستند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه سرا با بیان اینکه مددجویان شهرستان از خدمات مرکز نیکوکاری بهره‌مند می‌شوند، تاکید کرد:  در سال۹۲،  یک هزار و ۳۳۸ مددجو از خدمات مرکز نیکوکاری شهرستان بهره‌مند شده‌اند.

محمدی با بیان اینکه در حال حاضر یک مرکز نیکوکاری در مسجد جامع شهرستان در حال فعالیت است، اظهار کرد: این مرکز توانسته ۱۶۰ نیکوکار و خیر را جذب کمیته‌امداد کند.

وی با بیان اینکه بر اساس یک برنامه مدون قرار است برای هر ۱۰ هزار نفر جمعیت شهر  یک مرکز نیکوکاری تاسیس شود، افزود: بر همین اساس برای هر یک یک‌هزار نفر جمعیت روستا یک مرکز نیکوکاری تاسیس می‌شود.

کلمات کلیدی :
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه