تاریخ انتشار : ۳ اسفند ۱۳۹۶-۱:۲۱ ب.ظ
کد خبر : 275394
نسخه چاپی نسخه چاپی

معاون استاندار گیلان: فرمانداران از مواضع دولت حمایت کنند

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با تاکید بر اینکه فرمانداران باید از مواضع دولت حمایت کنند، گفت: ابتدا سیاست‌های دولت باید برای ما تبدیل به باور شود تا بتوانیم از این باورها حمایت کنیم.

به گزارش۸دی، به نقل از روابط عمومی استانداری گیلان، علی اصغر جمشیدنژاد در نشستی با فرمانداران استان بیان کرد: در برداشت های خود باید بپذیریم افراد دیگری وجود دارند که همانند ما فکر نمی‌کنند و باید برای آنها احترام قائل شویم و انصاف را در رفتار خود به عنوان کسانی که متولیان امر هستیم، رعایت کنیم.
وی با بیان اینکه در شروع هرکاری انتظار آن است تا نوع اولویت و شیوه انجام کار مورد انتظار تبیین شود، افزود: اصل وحدت فرماندهی و تعریف درست خواسته، از نکات مهمی است که باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشیم.
جمشیدنژاد با بیان اینکه تغییرات در جهان به صورت فشرده و پرشتاب در حال طی مسیر است، گفت: ما کشوری هستیم که در حال‌گذار بوده و احساس تغییر در آن محسوس‌تر است و باید نهایت تلاش خود را به کار گیریم تا نوع فعالیت به شکلی باشد تا این گذار، به درستی طی شود و در جهت تحقق این مهم در درجه اول نیازمند اعتمادسازی هستیم.
وی با بیان اینکه هیچ مسئولی نمی‌تواند موفق باشد مگر اعتماد متقابل میان خود و جامعه به وجود آورد، افزود: فرمانداران به عنوان نماینده عالی دولت برای ایجاد اعتماد می‌بایست رویکرد صادقانه و سالمی داشته باشند، برای اعتماد سازی باید مردم این احساس را داشته باشند که هر آنچه از کلام، فکر، اندیشه، رفتار و اعمال مسئولان جاری می‌شود، چیزی جز صداقت نیست.
معاون استاندار گیلان ضمن تاکید بر برقراری رابطه با محبت میان مسئولان و مردم و احساس مسئولیت نسبت به تمامی افراد جامعه، بر ضرورت حمایت فرمانداران از مواضع دولت تأکید کرد و گفت: ما نماینده دولت هستیم و باید ابتدا سیاست‌های آن برای ما تبدیل به باور شود تا بتوانیم از این باورها حمایت کنیم.
بر اساس آخرین تقسیمات کشوری ، استان گیلان دارای ۱۶ شهرستان، ۵۲ شهر و ۴۳ بخش، ۱۰۹ دهستان و ۲ هزار و ۵۸۳ آبادی دارای سکنه است.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.
  • پربازدیدترین ها
  • پربحث‌ترین ها

آخرین اخبار

در حاشیه