تاریخ انتشار : ۲ اسفند ۱۳۹۶-۵:۵۰ ب.ظ
کد خبر : 275176
نسخه چاپی نسخه چاپی

حمله تند افتخاری به مدیران سابق استقلال

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره عملکرد مدیران سابق این باشگاه واکنش نشان داد.

به گزارش ۸دی، افتخارى در مورد انتقاد هایى که شخصا به او وارد مى شود بیان کرد :اگر این افراد در کنار ما باشند مى بینند که ما ٢۴ ساعت در حال انجام کار هستیم.

 

او در مورد عکسى که هنگام خواب در فرودگاه از وى منتشر شده است، بیان کرد: این عکسى نشان مى دهد که یک فرد از صبح تا شب بیدار بوده است و حالا هم یک استراحت کوتاه داشتم .در هر صورت ما هم انسان هستیم و هر انسان عاقلى باید ٨ ساعت در روز بخوابد. یعنى من  ١۵دقیقه هم نمى توانم بخوابم؟! باز هم مى گویم افرادى خواب بودند که ١٠ سال بدهى روى دست این باشگاه گذاشتند نه من.

 

افتخاری افزود:در این ٢ سال به اندازه ١٠ سال آنها کار کردم .بهتر است بررسى کنند و بپرسند از مربیان و بازیکنانى که سال هاى سال پول خود را نگرفتند و تازه دارند براى دریافت پول هاى خود اقدام مى کنند صحبت کنند تا متوجه همه مطالب شوند. اینکه تغییراتى را در زمان حساس انجام دادیم کار ساده اى نبود. ما بتوانیم این کار را انجام دهیم و تیم را از موقعیت بحرانى خارج کنیم. من توجهى به موضوعی ندارم.هوادار حق دارد از باخت تیمش گله کند اما توهین کردن صحیح نیست چرا که من نمى بخشم و به خدا مى سپارم.

 

او در مورد بازى استقلال برابر الهلال و اردوى این تیم در خارج از ایران گفت: ما برنامه ریزى خوبى را براى بازى هاى آسیایى انجام دادیم و اردویى که در قطر زدیم فرصت خوبى براى بازیکنان و شفر بود تا تیم را آماده کنند. خوشبختانه تیم از لحاظ روانى و فنى در شرایط خوبى قرار گرفت. با وجود اینکه این اردو هزینه داشت اما برای کسب نتیجه لازم بود و خوشبختانه در بازی شب گذشته تیم موفق عمل کرد و به پیروزی رسید که امیدوارم این روند ادامه پیدا کند.

 

او ادامه داد :در حال حاضر در شرایطى هستیم که بهتر است به باشگاه استقلال کمک شود تا از این فرصت بدست آمده استفاده کند و امسال در آسیا مقام خوبى را براى کشورمان کسب کند.

 

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره بحث پاداش استقلالى ها پس از برد مقابل الهلال بیان کرد :من در عمان قول پاداش را دادم .قبل از العین پاداش بازیکنان را مى دهم.


منبع : باشگاه خبرنگاران
کلمات کلیدی : ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه