تاریخ انتشار : ۱ اسفند ۱۳۹۶-۷:۲۷ ب.ظ
کد خبر : 274917
نسخه چاپی نسخه چاپی

روایتی از آشوب شب گذشته خیابان پاسداران /جان می دهند تا جان نگیرند

در حالی که رسالت نیروی انتظامی در پس هر حادثه و تجمع در ابتدای کار،مدارا و پس از تهدید جان و امنیت مردم اجرای عملیات است، این روزها برخی فرقه های فتنه، عملکرد پلیس را به نفع خودشان اسکن کرده و به خورد مردم می دهند.

به گزارش ۸دی، در حالی که رسالت نیروی انتظامی در پس هر حادثه و تجمع در ابتدای کار، مدارا و پس از تهدید جان و امنیت مردم اجرای عملیات است، این روز‌ها برخی فرقه‌های فتنه، عملکرد پلیس را به منظور تحقق اهداف شومشان به نفع خود اسکن کرده و به خورد مردم می‌دهند.

 

مدارا می‌کنند تا مردم عزیز کشورشان در آرامش باشند، اما تا جایی که جان و مال و امنیت شهروندان تهدید نشود بنابراین با کوچکترین حس ناامنی، جان بر کف، مقابله و مبارزه می‌کنند.

 

پلیس خدوم هیچ گاه نتوانسته ظلم و آسیب به مردم را ببیند و بی تفاوت از کنارش بگذرد چرا که وظایفشان حفظ حریم و امنیت مردم است.

 

همواره حواسشان به ایجاد امنیت در جای جای کشور بوده به طوریکه شاهد مهربانی ذاتیشان در بعضی از ماموریت‌ها در حوادث اخیر بوده ایم.

 

از ماموری که در حادثه پلاسکو حین خارج کردن پیکر آتش نشانان عزیز، بی اراده به احترام می‌ایستد تا پلیس راهوری که برای جلوگیری از ترافیک خورده شیشه جارو می‌کند.

 

مگر می‌شود مردم عزیز و فهیم کشورمان این گونه تلاش‌های بی دریغ را ببینند و حرف و حدیث‌های نامربوط و فتنه جویانه برخی احزاب و فرقه‌های معلوم الحال را در فضای مجازی و رسانه‌های ضد دین، باور کنند.

 

مردم عزیز کشورمان به طور حتم رابطه دوستانه میان پلیس و مردم را در انتخابات ریاست جمهوری به خاطر دارند که در آن روزها، این اقدام، زبانزد خاص و عام شده بود به طوریکه فتنه گران را از جو موجود، بسیار نگران کرده در تلاش برای برهم زدن این آرامش پای بر زمین می‌کوبیدند، اما زهی خیال باطل…

 

جان می‌دهند تا جانی را نگیرند

 

در پی اتفاقات شب گذشته نیز با توجه به عکس و فیلم‌های منتشر شده در فضای مجازی، شواهد موجود حکایت از آن دارد که نیروی انتطامی با هدف حفظ آرامش و امنیت مردم بدون درگیری سعی در متفرق کردن دروایش گنابادی را داشته، اما گویی این فتنه گران به دنبال اختلال نظم عمومی بوده و برای ایجاد آشوب، هر لحظه سبیل می‌چرخاندند و تهدید می‌کردند.

 

با توجه به چندین حمله از سوی دراویش آشوب گر، از آتش زدن خودروی مردم در محدوده خیابان پاسداران تا زیر گرفتن ماموران پلیس، اقدامات خرابکارانه این فرقه با پایان ضرب الاجل تعیین شده و آغاز دستگیری، خاتمه یافت.

 

متاسفانه در این عملیات چندین مامور مصدوم و ۳ تن از آن‌ها به شهادت رسیدند.

 

اینگونه جان می‌دهند تا جانی را نگیرند.

 

حال شما قضاوت کنید… پلیس حافظ جان چه کسانی ست؟

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه