تاریخ انتشار : ۳۰ بهمن ۱۳۹۶-۷:۳۴ ب.ظ
کد خبر : 274642
نسخه چاپی نسخه چاپی

خوشگذرانی کثیف ۴ دختر و پسر جوان در اندیشه کرج

دو پسر و دو دختر جوان که پس از سرقت خودرو به خوش‌گذرانی می‌پرداختند، دستگیر شدند.

به گزارش  ۸دی ،چند روز قبل مأموران پلیس  هنگام گشت‌زنی حوالی اندیشه کرج به پرایدی که مقابل یک باغ پارک شده بود، مشکوک شده و پس از استعلام شماره پلاک این خودرو متوجه شدند که خودروی مذکور سرقتی است.
با اطمینان از سرقتی بودن خودروی مذکور، مأموران به یک دختر و پسر جوان که حوالی باغ پرسه می‌زدند، مشکوک شده و در تحقیقات اولیه مشخص شد که پسر جوان راننده خودروی سرقتی است و به همین دلیل این پسر و دختر بازداشت شدند.
پس از تحقیقات بیشتر مشخص شد این که این پسر و دختر جوان با همدستی یک دختر و پسر دیگر در باندی فعالیت دارند که از شهروندان در جاده تهران ـ کرج یا اندیشه ـ تهران سرقت  و زورگیری می‌کنند.
در ادامه تحقیقات با دستور قاضی  رضوانی؛ بازپرس دادسرای امور جنایی تهران هر چهار متهم بازداشت شده و تحقیقات بیشتر از آنها در دستور کار مأموران اداره آگاهی قرار گرفت.
در بررسی‌های تکمیلی مشخص شد که دو پسر جوان به عنوان مسافر سوار بر خودروی رهگذران شده و در میانه راه از آنها سرقت و زورگیری می‌کردند، در ترفند دیگر، این افراد، خودشان سوار بر خودروی سرقتی در پوشش مسافرکِش از مسافران سرقت می‌کردند همچنین این افراد در برخی موارد به عنوان مسافر با زور، راننده را از خودرو خارج کرده و پس از سرقت خودرو، متواری می‌شدند.
این دو پسر در اظهارات اولیه مدعی بودند که اموال سرقت شده به واسطه دو دختر جوان فروش می‌رفت و در بعضی اوقات با خودروهای سرقت شده، دختران جوان را همراه خود کرده و با آنها به تفریح و خوش‌گذرانی می‌پرداختند اما دو دختر مدعی شدند که پس از دوستی با دو پسر فهمیده‌اند که آنها در راه خلاف قدم گذاشته و قصد داشته‌اند رابطه با این دو پسر را پایان دهند.
تحقیقات از متهمان این پرونده برای کشف جرایم احتمالی ادامه دار

منبع : رکنا
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه