تاریخ انتشار : ۲۷ اسفند ۱۳۹۲-۸:۱۲ ق.ظ
کد خبر : 27265
نسخه چاپی نسخه چاپی
حاجی پور در جمع خبرنگاران:

بعضی از رسانه ها بد اخلاقی را دوست دارند/ گروهی فقط ایراد می گیرند چرا غذا که می خورید چانه هایتان می جنبد!

عضو شورای شهراخبار انعکاس داده شده در بعضی از سایت ها را تنها با هدف بالابردن آمار بازدید از سایت دانست و گفت : در تمام طول شبانه روزی آماده پاسخگویی به رسانه هاهستم مگر چند رسانه که اگرآنها تماس بگیرند متوجه خواهند شد منظورم کدام رسانه است.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی ۸دی نیوز، اسماعیل حاجی پور عصر روز دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه ما ایرانیان اعتقاد به دین و پیامبری داریم که سراسر رحمت است، اظهار کرد: در دین ما آمده است که کسانی که به خانواده خود کمک می کنند، گناهان کبیره شان بخشیده می شود.

رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت با بیان اینکه صحبت های آغازین من مقدمه ای بود تا مسئله در ارتباط با خبرنگاران  را مطرح کنم، گفت: شما خبرنگاران حافظ آبروی مسئولان هستید.

عضو شورای شهر با بیان اینکه از هیچ کس جز خدا نترسید افزود: رسانه ها توجه کنند که هیچ قدرتی بالاتر از خداوند نیست.

حاجی پور با تاکید بر اینکه رسالت بر دوش خبرنگاران بسیار سنگین است، گفت: خبرنگاران با کمترین در آمد کارهای مهمی انجام می دهند و جامعه را تغذیه می کنند.

shora00001

وی با تاکید اینکه دفاع از ناحق بر اساس اطلاعات وظیفه رسانه هاست افزود: باید همدیگر را به تقوا توصیه کنیم.

عضو شورای شهر با تصریح بر اینکه شما خبرنگاران می توانید با یک خبر جامعه را ملتهب سازید اظهار کرد: من می خواهم شما به رسالت خود که واقع نگری است توجه کنید.

وی اخبار انعکاس داده شده در بعضی از سایت ها را تنها با هدف  بالابردن آمار بازدید از سایت دانست و تصریح کرد: بعضی از رسانه ها بد اخلاقی را دوست دارند.

حاجی پور با تاکید بر اینکه برخی رسانه ها به راحتی تهمت ناروا می زنند اظهار کرد: باید دید چه کسانی برای جامعه دل می سوزانند.

وی با اشاره به عافیت طلبانی که در خانه نشسته اند گفت: گروهی فقط ایراد می گیرند چرا غذا که می خورید چانه هایتان می جنبد.

عضو شورای شهر با اشاره به اینکه ما با کسی دعوا نداریم و اینکه تنها اهل کار هستیم، افزود: از حرف های بعضی ها باید به خدا پناه برد.

حاجی پور شهر را فرزند خود دانست و گفت: آنهایی که هرگز در این شهر نبوده اند و اهل این شهر نیستند ادعا نکنند.

وی با این توضیح که ما فرزندان دست و دل پاک شهر هستیم خاطرنشان کرد:من آماده مناظره هستم و من جانم را برای مردم شهر می گذارم.

shora00002

حاجی پور با بیان اینکه من اهل مصاحبه و غوغا سالاری نیستم، گفت: اما برای این کار آماده ام.

وی خود را مدیون مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران  دانست و اظهار کرد: من مثل درختی هستم که با زحمت مردم صاحب میوه و سایه شد ام و تمام وجود در خدمت مردم هستم.

حاجی پور با تاکید بر اینکه من هرگز از اصول عبور نکرده ام در ادامه با اشاره به اخباری که اخیرا در برخی از سایتها و خبرگزاری ها منتشر شده است افزود: در تمام طول شبانه روزی آماده پاسخگویی به رسانه ها هستم مگر چند رسانه که اگرآنها تماس بگیرند متوجه خواهند شد منظورم کدام رسانه است.

عضو شورای شهر رشت افزود: برخی‌ ها در عرصه رسانه تنها بد اخلاقی را می ‌پسندند که دور از مسلمانی است.

وی در آمد اندک خبرنگاران را مورد تاکید قرار داد و افزود: ای کاش درآمد خبرنگاران برایشان کافی بود تا بیشتر برای کار خود فکر و انرژی می گذاشتند.

۳ ديدگاه

 1. عبداللهی گفت:

  آقای حاجی پور، شما را خوب میشناسیم ومیدانیم که تمام کارهایتان برای رضای خداست!!!فرزندتان را هم برای رضای خدا آورده اید!!!برای رضای خدا هم با بسیاری رایزنی کردید تا درانتخابات تایید شوید!!! خوشحالیم که منتخب مردم شهرمان رنگ و بوی خدایی دارد!!! امیواریم که خداوند به کرمش قبول فرماید، انشاءالله!!!

 2. اسمعیلی گفت:

  دوستان عزیز خدا ترس – اینکه یک مدرس دانشگاه و تنها مدرس شهرداریهای استان گیلان در امور حمل و نقل و ترافیک از شروع دولت دهم تا کنون ، به صورت رایگان مشاور کمیسیونی شده که در آن کمیسیون چندین مشاور دیگر هم حضور دارند و یا عضو هیئت مدیره ای شده که حق الجلسه ای نمی گیرد و خود شاغل در جهاد دانشگاهی استان است باید پرسید آیا این مطالب اخیر تسویه حساب سیاسی با کسی نیست که مردم در عرض چهار روزبه او اعتماد کردند . امید است خداوند همه ما را لحظه ای به حال خود وا مگذارد

 3. خبرنگار گفت:

  آقای حاجی پور عزیز برو خداروشکر کن که نظام شما را مورد رافت قرار داد. دوباره نظام شما را درآغوش گرفت . و شهدا ضامنین شما شدن در پیشگاه خداوند متعال. ولی نباید خیانت کرد به شهدا و نظام.

نظرات خوانندگان
 • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
 • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
 • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
 • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه