تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۳۹۶-۳:۳۵ ب.ظ
کد خبر : 272036
نسخه چاپی نسخه چاپی
محمود پاک نیت در گفتگو با 8دی:

فیلمسازان تن به ساختن فیلم های مبتذل ندهند/ ساخت فیلم های خوب به حمایت مالی و معنوی نیاز دارد

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: تهیه کنندگان نباید فریب بازده خوب را بخورند و برای کسب دستاورد مالی تن به ساختن هر نوع فیلمی ولو مبتذل بدهند.

محمود پاک نیت در گفتگو با خبرنگار ۸دی درباره جشنواره فیلم فجر، اظهار کرد: جشنواره وسیله ای برای ارائه دادن کارها در زمینه های مختلف است و در جشنواره فیلم فجر نیز فیلم های سینمایی ارائه می شوند.

وی با بیان اینکه به طور کلی جشنواره برای ارتقا بخشیدن به داشته های ماست و اینکه نداشته هایمان را به دست آوریم، گفت: هنرمندان با دیدین فیلم ها در جشنواره الگوهای جدیدی می گیرند و در کار خودشان پیشرفت می کنند.

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: از سوی دیگر اگر کم و کاستی در کار باشد به مسئولان آن فیلم گفته می شود و این موضوع نیز باعث بهبود فیلم ها می شود.

پاک نیت ادامه داد: به این ترتیب، نوعی تبادل نظر و فرهنگ در سینما به وجود می آید مردم نیز با انتخاب هایشان به ما می گویند که کدام فیلم ها را بیشتر دوست داشته اند و کدام فیلم ها بهتر بوده اند.

وی افزود: ما به عنوان کسانی که در حوزه سینما، تلویزیون و تئاتر فعالیت داریم هر سال این سوال را از خودمان می پرسیم که آیا می توان بهتر کار کرد و کارهای بهتری ارائه داد. در پاسخ باید گفت بله می شود و ما در جشنواره های بین المللی نشان داده ایم که می توانیم کار خوب هم بسازیم.

پاک نیت ادامه داد: اما ساختن کار خوب نیاز به حمایت مالی و معنوی دارد دولت می تواند نقش مهمی در حمایت از سینما و فیلم سازان داشته باشد و به ساخت فیلم های بهتر کمک کند.

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: از سوی دیگر، تهیه کنندگان نیز نباید فریب بازده خوب را بخورند و برای کسب دستاورد مالی تن به ساختن هر نوع فیلمی ولو مبتذل بدهند.

وی افزود: من اعتقادم بر این است که کارها برای مردم ساخته می شوند و باید با مردم صادق باشیم و کار خوب برایشان بسازیم و فقط منافع خودمان را در نظر نگیریم.

انتهای پیام/

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه