بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۲۳ اسفند ۱۳۹۲-۸:۲۱ ب.ظ
کد خبر : 26759
نسخه چاپی نسخه چاپی
امام جمعه جدید لاهیجان:

حضور در نماز جمعه پیامی به دشمنان نظام اسلامی است

وی با اشاره به روز ۲۲اسفند و انفجار بمب در نماز عبادی سیاسی جمعه که با شهادت نمازگزاران توسط منافقین در سال ۶۳ روی داد گفت : در اوج تهدیدات رژیم بعث عراق مبنی بر بمب باران نمازجمعه و تهدید منافین کوردل مردم با تمام وجود در نماز جمعه شرکت می کردند.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از لاهیجان حجت الاسلام احمد عبدالله زاده پاشاکی در اولین نماز جمعه خود در شهرستان لاهیجان با بیان اینکه رسول مکرم اسلام به احترام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها تمام قد می ایستاد و دستان آن حضرت را می بوسید گفت:رسول اکرم با بوسیدن دست دخترش به مقام دختر و زن احترام می گذاشت.

وی با اشاره به روز ۲۲اسفند و انفجار بمب در نماز عبادی سیاسی جمعه که با شهادت نمازگزاران توسط منافقین در سال ۶۳ روی داد گفت : در اوج تهدیدات رژیم بعث عراق مبنی بر بمب باران نمازجمعه و تهدید منافین کوردل مردم با تمام وجود در نماز جمعه شرکت می کردند.

وی با اشاره به اینکه امام جمعه در آن حادثه رئیس جمهور وقت بود گفت:این بمب درنهایت بیش از ۱۰۰ نفر را کشته و زخمی کرد.

وی با اشاره به ایستادگی و مقاومت مقام معظم رهبری در برابر تهدیدات خارجی افزود:تحلیل گران سیاسی میگویند که ما حرف روسای ادارات و رئیس جمهور را قبول نداریم حرف آخر را رهبر ایران میزند.

خطیب جمعه لاهیجان با اشاره به آنکه انفجار در نماز جمعه آن روز دارای دو نکته مهم بود گفت:شجاعت و صلابت رهبری و دوم اینکه دشمنان ایران اسلامی از هیچ ابزاری برای ضربه زدن به نظام پروا ندارند.

وی با اشاره به خارج کردن اسم منافقین از لیست تروریست ها گفت : اسم حزب الله لبنان به این لیست افزوده شده در حالی که منافقین از لیست مدعیان حقوق بشر خارج شده اند.

وی با اشاره به ۲۴ اسفند و برگزاری اولین انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال ۵۸ افزود: برگزاری انتخابات نشانه حاکمیت کامل دموکراسی در حکومت اسلامی است.

وی با اشاره به مسائل مطرح شده در بحث انتخابات آزاد و مطرح شدن این بحث از سوی برخی افراد در داخل کشور گفت : این یاوه گویی ها آب به آسیاب دشمن ریختن است.

خطیب جمعه لاهیجان با اشاره به ۲۶ اسفند و رحلت یادگار امام خمینی(ره) گفت : سفارش به منصوبین به بیت امام خمینی این است که بیت حرمت امام خمینی و مرجعیت را نگه دارد.گاهی بعضی از منصوبین خلاف ادعایشان اظهار می کنند.

حجت الاسلام احمد عبدالله زاده پاشاکی با اشاره به سفر کاترین اشتون به ایران و دیدار با سران و محکومیت امنیتی گفت:شما باید در افکارتان تجدید نظر کنید که از کشوری غریبه به این کشور می آیند و با شما ملاقات می کنند.

وی با بیان اینکه شعور سیاسی مردم ایران بسیار بالاست افزود:مردم با شعور سیاسی بالا این مسائل را می فهمند و تصمیم گیری درستی میکنند.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه