تاریخ انتشار : ۲ بهمن ۱۳۹۶-۷:۴۱ ق.ظ
کد خبر : 266834
نسخه چاپی نسخه چاپی

چقدر ارز از صندوق توسعه ملی خارج شد؟ +جدول

میزان پرداختی صندوق توسعه ملی از ۱۱.۲ میلیارد دلار در شهریور ماه به ۱۳.۴ میلیارد دلار در آذر ماه امسال افزایش یافته که این تغییر حاکی از رشد بیش از ۲ میلیارد دلار پرداخت تسهیلات طی سه ماه می‌باشد.

به گزارش ۸دی، برررسی عملکرد صندوق توسعه ملی تا شهریور و آذر ماه امسال نشان می دهد، در حالی که در شش ماهه ابتدایی ۳۲۰ مورد تسهیلات اعلام وصول شده، در ۹ ماهه نخست سال جاری تعداد تسهیلات اعلام وصول شده با ۵مورد افزایش به ۳۲۵ فقره رسیده است.

بر این اساس تا شهریور ماه امسال تعداد تسهیلات پرداختی ۲۳۰ مورد، گشایش شده ۲۵۶ فقره، مسدودی ۲۹۵ فقره و اعلام وصول شده ۳۲۰ فقره بوده است. بر این ترتیب طی سه ماه اخیر مبالغ طرحهای اعلام وصول شده از ۳۶.۰ میلیارد دلار به ۳۶.۲ میلیارد دلار افزایش یافته که این موضوع افزایش ۲۲۰ میلیون دلاری طرحهای اعلام وصول شده را نشان می‌دهد.

این درحالی است که در ۹ ماهه سال جاری میزان تحصیلات پرداختی از سوی صندوق توسعه ۲۴۷ فقره، گشایش شده ۲۷۲ فقره، مسدودی ۲۹۶ و اعلام وصول شده ۳۲۵ فقره بوده است.

گفتنی است میزان پرداختی از ۱۱.۲ میلیارد دلار به ۱۳.۴ میلیارد دلار افزایش یافته که این تغییر حاکی از رشد بیش از ۲ میلیارد دلار پرداخت تسهیلات طی سه ماه می‌باشد.


منبع : تسنیم
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه