تاریخ انتشار : ۲۲ اسفند ۱۳۹۲-۱۱:۵۱ ق.ظ
کد خبر : 26554
نسخه چاپی نسخه چاپی
برای پاسخ به سوالات نمایندگان؛

وزرای اطلاعات، امور خارجه و کشور در مجلس حضور می یابند

وزرای اطلاعات و امور خارجه برای پاسخگویی به سوالات ۴۱ نماینده و ۱۲ نماینده روز یکشنبه هفته آینده در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی حضور می یابند همچنین وزیر کشور در روز سه شنبه هفته آینده برای پاسخ به سوالات هشت نماینده به این کمیسیون می رود.

به گزارش ۸دی نیوز، وزیر اطلاعات در روز یکشنبه برای پاسخگویی به سؤالات حسن کامران دستجردی نماینده اصفهان و علیرضا زاکانی نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر و نیز سوال مشترک ۴۱ نفر از نمایندگان در کمیسیون امنیت ملی مجلس حضور می یابد.

همچنین در روز یکشنبه سفر مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به جمهوری اسلامی ایران با حضور وزرای اطلاعات و امور خارجه در این کمیسیون بررسی می شود.

وزیر امور خارجه نیز روز یکشنبه برای پاسخگویی به سؤالات ایرج ندیمی نماینده لاهیجان و سیاهکل، حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان، علی اکبر آقایی نماینده سلماس و سؤال مشترک ۱۲ نفر از نمایندگان در این کمسیون حضور می یابد.

همچنین وزیر کشور روز سه شنبه هفته آینده برای پاسخگویی به سؤالات حسین طلا نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر، حسین بیگلری نماینده سقز و بانه، محمدجواد نظری مهر نماینده کردکوی، بندر ترکمن و بندر گز، ابراهیم آقامحمدی نماینده خرم آباد، سیدمحمد بیاتیان نماینده بیجار، رمضانعلی سبحانی فر نماینده سبزوار، علیرضا زاکانی نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر، فتح اله حسینی نماینده سرپل ذهاب، گیلان غرب و قصرشیرین، بهروز نعمتی نماینده اسدآباد، در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حضور می یابد.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه