تاریخ انتشار : ۲۶ دی ۱۳۹۶-۱۰:۵۷ ب.ظ
کد خبر : 265442
نسخه چاپی نسخه چاپی
رییس اتحادیه صنف رستوران و سنتی های شهرستان رشت:

آغاز طرح جشنواره تخفیف خوراک در رشت

رییس اتحادیه صنف رستوران و سنتی های شهرستان رشت گفت :طرح جشنواره تخفیف خوراک در رشت ، فاز نخست این طرح با با همکاری پنج رستوران شهر رشت آغاز شده است .

به گزارش ۸دی ،مهدی پورمحمدی رییس اتحادیه صنف رستوران و سنتی های شهرستان رشت  اظهار داشت :طرح جشنواره تخفیف خوراک در رشت ، در فاز نخست با همکاری پنج رستوران شهر رشت و با درصدهای تخفیف مشخص شده مدیریت آن واحدها آغاز شد .

وی افزود: در مرحله نخست کارتهایی به تعداد دوهزار عدد تهیه و جهت بهره مندی همشهریان در بین ادارات و عموم مردم توزیع گردید.

رییس اتحادیه صنف رستوران و سنتی های شهرستان رشت خاطرنشان کرد: فرد با داشتن هرکارت تخفیف که قابلیت استفاده برای پنج نفر را دارد میتواند به یکی از رستورانهای مورد نظر مراجعه و با ارایه کارت از فاکتور نهایی ، درصد مشخص شده تخفیف را دریافت نماید.

وی یادآورشد:کارت های تخفیف طرح جشنواره غذا تا بیستم اسفندماه سال جاری اعتباردارند و افراد با داشتن این کارت میتوانند از تخفیف مندرج شده برروی کارت برخوردار شوند.پورمحمدی تصریح کرد:درحال حاضر جهت اجرای طرح جشنواره خوراک چهاررستوران رازقی، دانژه،چلوشیش ، منظریه و سفره خانه آبشارطرف قرارداد هستند و افراد با داشتن کارت جشنواره تخفیف خوراک میتوانند با مراجعه به این رستوران ها از تخفیف ۱۰ تا ۱۵ درصدی برخوردارشوند.

رییس اتحادیه صنف رستوران و سنتی های شهرستان رشت خاطرنشان کرد: امید است با بازتاب و استقبال مردم و همچنین شناسایی نقاط قوت و ضعف در اجرای مراحل بعدی این طرح ، بتوانیم موجبات رضایت همشهریان را فراهم کنیم.

 

 


منبع : گیل نامه
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه