تاریخ انتشار : ۲۶ دی ۱۳۹۶-۷:۲۱ ب.ظ
کد خبر : 265349
نسخه چاپی نسخه چاپی

تامین اجتماعی در چهار استان کشور استخدام می کند

داوطلبان استخدام می توانند در صورت احراز شرایط حسب مفاد آگهی استخدامی که متعاقبا از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانی www.Tamin.ir و روزنامه های کثیرالانتشار اعلام خواهد شد، نسبت به ثبت نام از روز سه شنبه ۲۶ تا ۳۰ دی ماه ۹۶ اقدام کنند.

 

به گزارش ۸دیمدیر کل امور اداری سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز در مدیریت های درمان استان های فارس، مازندران، کردستان و کرمان در بهمن ماه سال جاری خبر داد.

حسین حسینی آذرنوشان با اعلام این خبر افزود: سازمان تامین اجتماعی به منظور راه اندازی مراکز درمانی استان های یادشده نیروی انسانی مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش جذب می کند.
وی ادامه داد: داوطلبان استخدام می توانند در صورت احراز شرایط حسب مفاد آگهی استخدامی که متعاقبا از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانی www.Tamin.ir و روزنامه های کثیرالانتشار اعلام خواهد شد، نسبت به ثبت نام از روز سه شنبه ۲۶ تا ۳۰ دی ماه ۹۶ اقدام کنند.
وی اظهار داشت: همچنین متقاضیان مدارک مربوطه را صرفا به صورت حضوری در بازه زمانی یادشده به نشانی مندرج در آگهی ارائه کنند.
به گفته وی، روز جمعه مورخ ۲۹ دی ماه مراکز یادشده از ساعت ٨ تا ١۴ فعال است.
حسینی آذرنوشان در ادامه افزود: آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی در روز جمعه ششم بهمن ۱۳۹۶ در مراکز استان های یاد شده برگزار خواهد شد.
براساس این گزارش، داوطلبان هرگونه اطلاع رسانی در خصوص آزمون استخدامی، صرفا از طریق سایت این سازمان معتبر و قابل استناد است.
بسازمان تامین اجتماعی ۴۲ میلیون بیمه شده دارد که ۱۸ نوع خدمت به آنها ارائه می دهد و در حال حاضر حدود ۶۵ هزار نیروی انسانی فعال در سازمان فعالیت دارند.


منبع : انعکاس آزاد
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه