تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۲-۱:۳۴ ب.ظ
کد خبر : 26463
نسخه چاپی نسخه چاپی
طبق آخرین شنیده ها...

گودبای پارتی یک مسئول در شفت برای تقدیر از خودش!!!

شنیده ها حاکیست یکی از مدیران شهرستان شفت که به زعم خود روز های پایانی کاری خود را در شهرستان بعنوان مسئول سپری می کند با برگزاری مراسمی در محل کارش از خود و همکارانش تقدیر کرد.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از صبح شفت، شنیده ها حاکیست یکی از مدیران شهرستان که به زعم خود روز های پایانی کاری خود را در شهرستان بعنوان مسئول سپری می کند با برگزاری مراسمی در محل  کارش از  خود و همکارانش تقدیر کرد.

مراسمی که چندان ضروری به نظر نمی رسیدآنهم در حالی که  این روزها چند اداره ی تابع آن در شهرستان بعلت نداشتن پول آب ، برق ، بلیط کنسرت و … با هم درگیر شده اند.

اگر این خبر صحت داشته باشد، واقعا جای سئوال دارد که آیا برگزاری  اینگونه مراسمی آن هم با وضعیتی که تشریح شد لازم بود؟ آیا مسئول محترم نشنیده در نظام مقدس جمهوری اسلامی تا آخرین روز هایی که مسئولیت دارد باید به نحو احسن مسئولیت خود را انجام دهد؟

وقتی دو اداره با هم اختلاف پیدا می کنند چه کسی باید اینگونه مشکلات را حل کند؟  مطمئنا بهتر است ایشان به جای پرداختن به حواشی، به ادامه ی کار خود پرداخته و وظایفش را انجام دهد.

کلمات کلیدی :

۲ ديدگاه

 1. صمدي گفت:

  این خبر گذب است و منبع خبر هم دورغ نوشته و شما هم خبر دروغ را منتشر کرده اید
  خدا همه شما را هدایت کند
  از خودش تقدیر کرد؟!!!!!
  چگونه بدون بررسی خبر دروغ منتشر میکنید که از اساس کذب است

  مقام معظم رهبری فرمودند:
  *(رسانه‌هاى الکترونیکى و اینترنتى متأسفانه موجب شده‌اند که افراد بى‌محابا علیه یکدیگر حرف بزنند، بد بگویند. باید از طرف مسئولین کشور براى این هم یک جورى تدبیر بشود. ولى عمده این است که خود ما مردم، خودمان را مقید کنیم به اخلاق اسلامى؛ خودمان را مقید کنیم به قانون… واقعاً یکى از چیزهائى که ما همه‌مان باید توجه کنیم، به مردم هم باید بگوئیم، یاد بدهیم که توجه بکنند این است که: به صرف توهم این که حالا این کار مصلحت دارد، دستشان را، یا قلمشان را، یا وبلاگشان را آزاد نکنند که هر چه به دهنشان آمد، آن را بگویند)*

 2. لوامه گفت:

  سلام عزیزان اصولگرای مدعی سربازی ولایت که انشاالله هستید .قرار نیست به هر بهانه ای رقیب یا یک مسیول خدمتگزار مخالف روشهای خودمان رااز دور خارج کنیم خبر کذب محض است پس چرا دقت نمکنید وبه فرمایش ولی امر توجه ندارید اگر دارید که اینکونه هست پس عذر خواهی کنید

نظرات خوانندگان
 • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
 • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
 • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
 • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه