بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۲-۱:۰۸ ب.ظ
کد خبر : 26124
نسخه چاپی نسخه چاپی
فرماندار رودبار به شایعات عزل و نصب ها پایان داد

در عزل و نصب مدیران عجله نداریم/ هیچ خصومتی بین من و مدیران وجود ندارد

فرماندار رودبار، گفت: هیچ خصومتی بین من و مدیران وجود ندارد. امکان دارد از رئیس چند اداره گله داشته باشیم اما این گلایه در چارچوب و روال اداری انجام می گیرد.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از زیتون خبر ،سید محمد احمدی در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان رودبار، با اشاره به تشکیل شورای راهبردی شهرستان رودبار، اظهار کرد: ائمه جمعه، نماینده و فرماندار عضو این شورا هستند و اولین جلسه این شورا در رودبار برگزار شده است.

وی مدیران شهرستان را مدیرانی پرتلاش معرفی کرد و افزود: مدیران شهرستان رودبار با حداقل امکانات بیشترین بهره وری که از ارکان اقتصاد مقاومتی است را اجرا می کنند.

نماینده عالی دولت در رودبار، از مدیران شهرستانی خواست تا برنامه های خود در سال ۹۳ را براساس سند چشم انداز و نگاه به برنامه پنجم و اقتصاد مقاومتی و… ارائه کنند.

وی، همت مسئولین شهرستانی را برای دریافت تخصیص های استان مورد تاکید قرار داد و افزود: نباید منتظر باشیم که مدیران استانی تخصیص اعتبارات را پرداخت کنند.

احمدی با بیان اینکه در جابجایی مدیران شهرستان عجله ای نداریم، ابراز نمود: تنها مساله اثرگذار در عزل و نصب مدیران کار و تلاش است، اگر قرار است مدیری عزل و نصب شود کسی که به عنوان مدیر جدید می آید باید از مدیر فعلی بالاتر باشد نه از او پایین تر.

وی گفت: هیچ خصومتی بین من و مدیران وجود ندارد و زمزمه های در خصوص عزل و نصب ها به گوش می رسد که این یکی می رود و فلانی معرفی می شود، اینگونه نیست و امکان دارد از رئیس چند اداره گله داشته باشیم اما این گلایه در چارچوب و روال اداری انجام می گیرد.

فرماندار رودبار با بیان اینکه نقش فرمانداری در عزل و نصب مدیران پررنگ خواهد بود، ابراز کرد: اینگونه نخواهد بود که کسی بدون دارا بودن شاخص های لازم در رودبار مسئولیت بگیرد.

وی، خواستار کنترل بازار در رودبار شد و گفت: نمایشگاه بهاره اقدامی ارزشمند بود که امیدواریم در سال های آینده در سایر شهر ها راه اندازی شود.

احمدی خواستار برخورد جدی با سوء استفاده های احتمالی شد و ادامه داد: اداره صنعت، معدن و تجارت باید در این باره به صورت جدی وارد میدان شود.

وی از استمرار سرکشی از ادارات رودبار در سال آتی خبر داد و گفت: سرکشی از ادارات توسط تیمی که شکل خواهد گرفت ادامه خواهد یافت.

فرماندار رودبار، با بیان اینکه برخورد خوب با ارباب رجوع باید مورد توجه همه ادارات قرار گیرد، اضافه کرد: مردم ولی نعمت هستند و حق نداریم وقتی برای رفع مشکل اداری به ما مراجعه می کنند نسبت به آنان بی تفاوت باشیم.

کلمات کلیدی : ، ،

يک ديدگاه

  1. دکتر سلام گفت:

    حاجی اهل دله ها

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه