تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۲-۱۰:۵۱ ق.ظ
کد خبر : 26093
نسخه چاپی نسخه چاپی
نماینده آستانه اشرفیه

رصد مسئولان وظیفه رسانه‌ها در تحقق اقتصاد مقاومتی است

سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه رصد زندگی و شیوه عملکرد مسئولان وظیفه رسانه در تحقق اقتصاد مقاومتی است،گفت: رسانه‌ها باید در این زمینه شفاف‌سازی کنند.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از تسنیم،سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه رصد زندگی و شیوه عملکرد مسئولان وظیفه رسانه در تحقق اقتصاد مقاومتی است،گفت: رسانه‌ها باید در این زمینه شفاف‌سازی کنند.

سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه رصد زندگی و شیوه عملکرد مسئولان وظیفه رسانه در تحقق اقتصاد مقاومتی است،گفت: رسانه‌ها باید در این زمینه شفاف‌سازی کنند.

محمدحسین قربانی در گفت‌وگو با اشاره به درایت و تیزبینی مقام معظم رهبری در ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، اظهار کرد: مقام معظم رهبری با توجه به چالشهای که تحریم ها برای نظام جمهوری اسلامی ایران ایجاد کرد این سیاست ها را بخه موقع ابلاغ کردند.

وی تدبیر مدیریت در تحقق اقتصادی مقاومتی را مورد تاکید قرار داد و گفت: مسئولان نظام باید الگوی کاری در تحقق اقتصاد مقاومتی و الگوی ساده‌زیستی برای مردم باشند.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه مسئولان باید صرفه جویی را در راس فعالیت های خود برای تحقق اقتصاد مقاومتی قراردهند، افزود:عدم حضور به موقع محل کار، جلوگیری از ریخت و پاش‌های دولتی مردم را نسبت به مسئولان بدبین می‌کند.

قربانی با تصریح بر اینکه مسئولان باید در مقوله اقتصاد مقاومتی پیشقدم باشند ،بیان کرد:جلوگیری از خرج های هنگفت می‌تواند راه را برای تحقق اقتصاد مقاومتی هموار سازد.

وی با تصریح بر اینکه مسئولان باید شروع کننده حرکت در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی باشند،خاطرنشان کرد:این امر فضا را برای تحقق اقتصاد مقاومتی مهیا می‌سازد.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه رصد زندگی و شیوه عملکرد مسئولان وظیفه رسانه در تحقق اقتصاد مقاومتی است، گفت: رسانه‌ها باید در این زمینه شفاف سازی کنند.

کلمات کلیدی : ، ، ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه