بایگانی

یادداشت

تاریخ انتشار : ۱۸ اسفند ۱۳۹۲-۱۰:۵۸ ق.ظ
کد خبر : 25939
نسخه چاپی نسخه چاپی
سردار فضلی تاکید کرد:

غرب حق فضولی در امور داخلی ما را ندارد/ در حوزه موشکی اجازه دخالت به کسی نمی دهیم

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین اعلام کرد: آمریکا و غرب مجاز نیستند و نباید به خود اجازه بدهند که در مسائل داخلی ما دخالت کنند یا به تعبیر دیگر غرب حق فضولی کردن در امور داخلی ما را ندارد.

به گزارش ۸دی نیوز به نقل از دانا ،سردار علی فضلی جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: در موضوع مذاکرات خوشبختانه وزارت خارجه و دولت محترم تلاش های خود را انجام داده است.

وی خاطرنشان شد: رهبری مذاکرات با غرب را برای دولت و وزیر خارجه باز گذاشته اما خطوط قرمز را هم بیان کردند؛ رئیس محترم جمهور هم به همراه وزیر امور خارجه این خطوط را رعایت کردند و از این به بعد هم رعایت می کنند.

رییس ستاد راهیان نور کشور اعلام کرد: آمریکا و غرب مجاز نیستند و نباید به خود اجازه بدهند که در مسائل داخلی ما دخالت کنند یا به تعبیر دیگر غرب حق فضولی کردن در امور داخلی ما را ندارند؛ این حق طبیعی ماست که در دفاع از کشور و مردم، در بالاترین سطح از آمادگی دفاعی و رزمی باشیم.

مهمترین گزینه دفاعی ما مردم به ویژه بسیج هستند

فضلی یادآور شد: وقتی می گوییم دفاع، در واقع مهمترین دفاع ما دفاع مردمی است که مردم در کنار نیروهای مسلح مانند بسیج سالهاست که آمادگی خود را اعلام کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: تا کنون شاهد اجرای رزمایش های بسیج در کنار دیگر رزمایش ها در کشور بوده ایم که این رزمایش ها در آینده هم ادامه دارد.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به رزمایش هایی که تا کنون انجام شده و برخی از رزمایش های هفته های اخیر در استان های کشور خاطرنشان شد: در هفته گذشته ۱۵۶ گردان بیت المقدس در ۷۶ شهرستان در سطح کشور رزمایش بزرگ «الی بیت المقدس» را اجرا کردند و آمادگی خود را به رخ جهانیان کشیدند.

هیچ کس حق دخالت در امور داخلی کشور ما را ندارد

فضلی تأکید کرد: آمادگی حق طبیعی ماست و ما حتماً آمادگی های خود را بیشتر و قبراق تر از گذشته به صورت شبانه روزی پیگیری می کنیم.

وی در خصوص اخبار منتشر شده در مورد اظهار نظر غربی ها در مذاکرات در مورد موشک‌های ایران گفت: ما هم از رسانه ها این مطلب را شنیده ایم که مسائل موشکی در مذاکرات مطرح شده است؛ اما اعلام می کنیم در حوزه موشکی هیچ کس حق دخالت در امور ما را ندارد.

نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه