تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۶-۷:۴۱ ب.ظ
کد خبر : 257627
نسخه چاپی نسخه چاپی

پیام عاشقانه برای نوعروس که همسایه مرد فضول شده بود!

«دوستت ندارم‌. اگر مرا نمی‌خواستی چرا به خواستگاری‌ام آمدی‌؟ سرت را مثل کبک زیر برف کرده‌ای و فکر می‌کنی نمی‌دانم که تو به من خیانت می‌کنی؟ بالأخره یک روز تلافی این کثیف‌کاری‌هایت را سرت در می‌آورم.» زن و شوهر همسایه هر شب در خانه‌شان دعوا و مرافعه راه می‌انداختند و من و شوهرم گوش به دیوار بودیم و می‌خندیدیم.

به گزارش ۸دی به نقل از رکنا: «دوستت ندارم‌. اگر مرا نمی‌خواستی چرا به خواستگاری‌ام آمدی‌؟ سرت را مثل کبک زیر برف کرده‌ای و فکر می‌کنی نمی‌دانم که تو به من خیانت می‌کنی؟ بالأخره یک روز تلافی این کثیف‌کاری‌هایت را سرت در می‌آورم.» زن و شوهر همسایه هر شب در خانه‌شان دعوا و مرافعه راه می‌انداختند و من و شوهرم گوش به دیوار بودیم و می‌خندیدیم.

 

 

این زوج چند ماه قبل با برگزاری جشن عروسی پا به خانه بخت گذاشتند و با ما همسایه شدند. آن‌ها از همان هفته اول زندگی مشترکشان درگیر همین بگومگوهای مسخره بودند، اما یکی نبود به من و شوهرم بگوید کار و زندگی ندارید که این‌قدر در کار دیگران دخالت می‌کنید؟! یکی‌دو بار دعوای زوج جوان خشن‌تر از قبل شد و زن همسایه با حالت قهر به خانه ما آمد. من هم می‌نشستم و نصیحتش می‌کردم که باید بیشتر قدر زندگی‌اش را بداند و این جرو بحث‌ها در اول هر زندگی‌ای طبیعی است.

 

افسوس که نمی‌دانستم طرح‌شدن مشکلات زندگی زوج جوان در خانه‌ام چقدر می‌تواند آسیب در پی داشته باشد. ایراد من این بود که درباره سیر تا پیاز مشکلات خصوصی زوج جوان، به شوهرم خبر می‌دادم. همین خطای من باعث شد همسرم درمورد زن همسایه دچار برداشت غلط بشود.

 

یک روز هم زن همسایه و شوهرش با عصبانیت به درِ خانه ما آمدند. دنبال شوهرم می‌گشتند و فحش و ناسزا می‌گفتند. تازه فهمیدم شریک زندگی‌ام در فضای مجازی برای این زن جوان پیام عاشقانه فرستاده و مزاحمت ایجاد کرده است. او وقتی با جواب منفی زن همسایه روبه‌رو می‌شود با طرح مشکلات آن‌ها تهدیدش می‌کند. باور نمی‌کردم شوهرم مرتکب چنین کاری شده باشد.

 

من و همسرم اشتباه کردیم که برای حل مشکلات زندگی زوج جوان، بدون آنکه شناخت درست و حسابی داشته باشیم، کاسه داغ‌تر از آش شدیم. البته زن و شوهر جوان هم اشتباه کردند که مسائل خصوصی و مشکلات خود را بدون درنظرگرفتن اصول زندگی آپارتمان‌نشینی برای همه ساکنان ساختمان باز کردند.

حالا باید هم آن‌ها به مرکز مشاوره بروند، هم من و شوهرم که حس زیبای اعتماد را در زندگی‌مان خدشه‌دار کرد.

کلمات کلیدی :
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه