تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۶-۷:۳۳ ب.ظ
کد خبر : 257610
نسخه چاپی نسخه چاپی

جزییات به آتش کشیده شدن پویا اشکانی سرباز پلیس در کرج + عکس قاتل

شرور محله کمالشهر کرج که برای فرار از دست مأموران، آنها را با بنزین به آتش کشیده و موجب شهادت سرباز وظیفه کلانتری شده بود، جزئیات روز واقعه را تشریح کرد.

به گزارش ۸دی به نقل از رکنا: شرور محله کمالشهر کرج که برای فرار از دست مأموران، آنها را با بنزین به آتش کشیده و موجب شهادت سرباز وظیفه کلانتری شده بود، جزئیات روز واقعه را تشریح کرد.

شرور محله کمالشهر کرج که برای فرار از دست مأموران، آنها را با بنزین به آتش کشیده و موجب شهادت سرباز وظیفه کلانتری شده بود، جزئیات روز واقعه را تشریح کرد.

صبح دهم آبان، سه مأمور کلانتری کمالشهر به همراه سرباز وظیفه که با شکایت ساکنان محلی برای دستگیری تبهکار فراری به خانه او مراجعه کرده بودند وقتی متوجه شدند راهی برای ورود ندارند با در دست داشتن حکم قضایی از یک کلیدساز خواستند در را باز کند.

اما متهم که حاضر نبود به هیچ طریقی تسلیم شود برای اینکه راه فرارش را باز کند، ظرف بنزین گوشه حیاط را برداشت و آن را بر سر و صورت مأموران و مرد کلیدساز پاشید و با یک کبریت همه را به آتش کشید. مصدومان پس از این واقعه به بیمارستان انتقال یافته و تحت درمان قرار گرفتند. در این میان سرباز وظیفه «پویا اشکانی» که بشدت مصدوم شده و به بیمارستان انتقال یافته بود پس از تحمل ۴۰ روز رنج سرانجام روی تخت بیمارستان جان باخت و به شهادت رسید.

سرهنگ جواد صفایی، رئیسپلیس Police آگاهی استان البرز در این‌باره به خبرنگار حوادث Accidents  گفت: در این عملیات سه مأمور درجه دار، سرباز اشکانی و کلیدساز آسیب دیدند. اما متهم که قصد داشت از طریق دیوار همسایه فرار Escape کند با تلاش مأموران کلانتری دستگیر شد. شرور تبهکار پس از دستگیری در حالی که مدعی بود مواد مصرف کرده و حالت عادی نداشته است بازداشت شد و پس از تکمیل تحقیقات به زندان Prison انتقال یافت.

وی افزود: متهم پیش از این نیز به اتهام روابط نامشروع، درگیری، شرارت، قاچاق Contraband موادمخدر و ایجاد مزاحمت دستگیر شده و چندین بار به زندان افتاده بود.پیکر سرباز شهید «پویا اشکانی» روز شنبه با حضورگسترده مردم و مسئولان از میدان شهدا به سمت مصلای کرج تشییع شد.

گفت‌و‌گو با متهم:
چند سال داری؟ ۳۸سال
به چه اتهامی دستگیر شدی؟ نمی‌دونم، فکر می‌کنم به‌خاطر اعتیاد دستگیر شده باشم و…
چرا موقع فرار از دست پلیس بنزین ریختی؟ باور کنید ترسیده بودم و فقط می‌خواستم فرار کنم و راه نجاتی پیدا کنم.
چند سال است درگیر مواد شده‌ای؟از خیلی وقت پیش. زمان دقیقش را به خاطر ندارم…
سابقه‌داری؟بله، تاکنون چهار بار دستگیر و زندانی Prisoner شده‌ام.
ازدواج کردی؟نه، مجرد هستم.
پشیمانی؟از چی؟
از کشته شدن سرباز وظیفه‌ای که به آتش کشیدی؟ …سکوت متهم.

کلمات کلیدی : ،
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه