تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۶-۱:۴۴ ب.ظ
کد خبر : 257486
نسخه چاپی نسخه چاپی

نطق محمود صادقی جو مجلس را متشنّج کرد

جمعی از نمایندگان پس از نطق نماینده تهران در مجلس به مشاجره پرداختند.

به گزارش ۸دی به نقل از تسنیم، پس از نطق محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۲۶ آذر) قوه مقننه،‌ نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس از هیئت رئیسه پارلمان خواستار وقتی برای ایراد تذکر ماده ۷۹ آیین‌نامه داخلی مجلس را داشت که این وقت به وی داده شد اما پس از اینکه وی اعلام کرد نمایندگان عصاره فضائل شورای نگهبان نیستند و عصاره فضائل ملت هستند، علی مطهری نایب رئیس دوم مجلس که ریاست جلسه را برعهده داشت بلندگوی وی را قطع کرد.

به گزارش تسنیم، پس از این اقدام نایب رئیس مجلس، سید حسین نقوی حسینی در مقابل جایگاه هیئت رئیسه مجلس قرار گرفت و به اعتراض پرداخت که جمعی از نمایندگان نقوی حسینی را به آرامش دعوت کرده و به صندلی خود هدایت کردند.

بر اساس این گزارش پس از این اقدام جمعی از اصلاح‌طلبان به نقوی حسینی اعتراض کرده و در یکی از موارد محمدرضا تابش عضو هیئت رئیسه فراکسیون امید با قرار گرفتن در مقابل صندلی نماینده ورامین به شدت به وی اعتراض کرد.

پس از این اقدام محمدرضا تابش، جمعی از نمایندگان در کنار صندلی نقوی حسینی قرار گرفته و به مشاجره لفظی پرداختند که در یکی از این موارد اکبر ترکی نماینده فریدن و فریدون‌شهر با محمدعلی وکیلی عضو هیئت رئیسه مجلس به مشاجره پرداخت.

کلمات کلیدی :
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه