تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۶-۱۰:۱۳ ق.ظ
کد خبر : 257442
نسخه چاپی نسخه چاپی

پاسخ وزیر کشاورزی به کشاورز گیلانی: سبوس بخور! + فیلم

وزیر کشاورزی که پاسخی به سؤالات این کشاورز گیلانی نداشت به همراه خود خطاب به کشاورز منتقد گفت: کمی از این سبوس‌ها به وی بدهید! و مکان را به مقصد دیگری ترک کرد.

به گزارش ۸دی به نقل از  لنگرخبر، مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس هفته گذشته در خصوص واردات بی‌رویه برنج به کشور از وزیر جهاد انتقاد کرد و خواستار پاسخگویی حجتی شد.

لاهوتی در مصاحبه‌های خود با انتقاد شدید از وضعیت موجود اعلام کرده بود که وزیر را به استیضاح می‌کشاند.

هنوز چند روزی نگذشته بود که حجتی بار سفر خود را به گیلان بست و راهی استان شد تا از کارخانه‌های چای و برنج برخی شهرستان‌های بازدید کند.

سفر یک‌روزه وی به گیلان صرفاً بازدید از کارخانه‌های چای و برنج در شرق گیلان بود که سهم لنگرود از دیگر شهرستان‌ها در بازدیدهای وزیر بیشتر بود.

گلایه کشاورزان و صاحبان کارخانه‌های بدرقه آغاز و پایان وزیر در بازدیدهایش بود ولی در هیچ کجا جوابی شنیده نشد و حتی در جمع خبرنگاران مدعی شده بود که جلوی ثبت سفارش را گرفته و از شهریور تاکنون هیچ برنجی وارد کشور نشده است، این در حالی است که برخی نمایندگان از واردات ۳ هزار و ۵۰۰ تنی برنج در چند ماه گذشته خبر داده‌اند که ۳ هزار تن بیشتر از نیاز کشور است.

یکی از کشاورزان لنگرود در بازدید وزیر از برنج‌کوبی هادی گیلتاز در چاف از عملکرد وی انتقاد کرد و گفت: رک به شما بگویم، هدف دولت و وزیر این است کشاورز را نابود کند، آقازاده‌ها کیا هستند؟ چرا واردات بی‌رویه انجام می‌شود؟ چرا قیمت برنج این‌قدر باید پایین باشد؟

یکی از همراهان وزیر خطاب به کشاورز منتقد گفت: وزیر کشاورزی جلوی واردات بی‌رویه را گرفته است و نگران نباشد!

این همراه به‌گونه‌ای وزیر محترم را بی‌گناه جلوه داد که انگار شخص دیگری دستور واردات را به کشور داده است و وزیر در این خصوص بی‌اطلاع است و امروز منجی کشاورزان شده است.

وزیر کشاورزی که پاسخی به سؤالات این کشاورز گیلانی نداشت به همراه خود خطاب به کشاورز منتقد گفت: کمی از این سبوس‌ها به وی بدهید! و مکان را به مقصد دیگری ترک کرد.

به گزارش لنگرخبر، سهم چشمگیری از تولید برنج در استان گیلان کاشت و برداشت می‌شود و با توجه به واردات بی‌رویه برنج توسط وزیر جهاد و توهین وی به کشاورز گیلانی، کشاورزان منتشر اقدام عملی نمایندگان استان گیلان با وزیر کشاورزی هستند.

در کلیپ زیر می‌توانید انتقاد کشاورز گیلانی به وزیر و توهین حجتی را مشاهده کنید.

۴ ديدگاه

 1. ناشناس گفت:

  و این هم مایه شرمساری است

 2. گیلانی گفت:

  وزیر غلط کرد به کشاورز توهین کرد .خودش بره سبوس بخوره با جد وآبادش

 3. یه کشاورز زحمتکش گیلانی گفت:

  متاسفم وزیر اگه یک روز بجای ما تو زمین کشاورزی کارمیکردی به خودت اجازه نمیدادی چنین جسارتی کنی وقتی برنج کشت نکردیم بعد میبینیم ما کشاورزا سبوس میخوریم یا شما مسئولین مفت خور

نظرات خوانندگان
 • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
 • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
 • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
 • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
 • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه