تاریخ انتشار : ۲۵ آذر ۱۳۹۶-۵:۴۶ ب.ظ
کد خبر : 257298
نسخه چاپی نسخه چاپی

سهراب ۲۱ سال از من بزرگ بود ولی وقتی به خودم آمدم که در شرایط بد در خانه اش بودم!

سه سال پیش یکی از همکارانم به نام سهراب به من پیشنهاد ازدواج داد و مرا به ناهار دعوت کرد. او گفت نیتش خیر است و بزودی به خواستگاری‌ام می‌آید. با همین بهانه‌ها مرا به خانه‌اش کشاند و…

به گزاش ۸دی به نقل از رکنا: سه سال پیش یکی از همکارانم به نام سهراب به من پیشنهاد ازدواج داد و مرا به ناهار دعوت کرد. او گفت نیتش خیر است و بزودی به خواستگاری‌ام می‌آید. با همین بهانه‌ها مرا به خانه‌اش کشاند و…

دادگاه کیفری تهران برای یک مرد ۴۷ ساله که به خاطر شکایت دختر ۲۶ ساله تحت تعقیب قرار گرفته است قرار وثیقه ۷ میلیاردی تعیین کرد. این زن به دادگاه گفت که توسط این مرد مورد تعرض قرار گرفته است.

شهریور امسال خودکشی ناموفق زنی ۲۶ ساله به اورژانس اطلاع داده شد. سهیلا که به مچ دست خود آسیب زده بود به بیمارستان منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت.

او پس از بهبود به دادگاه کیفری استان تهران رفت و گفت: «من کارمند یک شرکت اداری هستم. سه سال پیش یکی از همکارانم به نام سهراب به من پیشنهاد ازدواج داد و مرا به ناهار دعوت کرد. او گفت نیتش خیر است و بزودی به خواستگاری‌ام می‌آید. با همین بهانه‌ها مرا به خانه‌اش کشاند و مورد آزار و اذیت قرار داد. پس از آن از نظر روحی به هم ریختم، اما سهراب ادعای ازدواج را تکرار و چند بار دیگر نیت شومش را عملی کرد. وقتی دیدم دروغ می‌گوید با او درگیری لفظی پیدا کردم، اما او گفت آبرویم را پیش همکارانم می‌برد. آخرین بار به دفتر کارش رفتم، اما او مرا بیرون انداخت. همان روز از شدت افسردگی خودکشی کردم، اما ناموفق بود.»

با ثبت این شکایت، سهراب ۴۷ ساله به دادگاه احضار شد، اما خود را بی‌گناه معرفی کرد. قضات نیز با این دلیل که مدارک کافی مبنی بر تجاوز Rape وجود ندارد، پرونده را مختومه اعلام کردند. سهیلا به این حکم اعتراض کرد و دیوان عالی کشور نیز آن را شکست تا پرونده در چرخه رسیدگی مجدد قرار گیرد. این بار شعبه یازدهم دادگاه کیفری استان تهران مسئول بررسی پرونده شد. سهیلا در این شعبه نیز بار دیگر اظهارات خود را تکرار کرد، اما سهراب با رد آنها گفت: «سه سال پیش به سهیلا پیشنهاد ازدواج دادم. او قبول کرد، اما بعدا شرایط سختی گذاشت و گفت مهریه هزار سکه‌ای، یک خانه و حق طلاق می‌خواهد. این شرایط مرا از ازدواج با او منصرف کرد. او هم گفت به دادگاه می‌رود و می‌گوید از طرف من مورد تجاوز قرار گرفته است. من هیچ ارتباطی با او نداشته‌ام.»

در پایان جلسه تحقیق، قضات برای متهم قرار وثیقه ۷ میلیاردی صادر کردند که او با تهیه آن، آزاد شد.

کلمات کلیدی :
نظرات خوانندگان
  • ۱) 8دی نیوز، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
  • ۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
  • ۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • ۵) در صورت وارد کردن صحیح ایمیل خود ،می توانید از قابلیت "مرا از نظرات بعدی این پست با خبر کن!" استفاده نمایید.

آخرین اخبار

در حاشیه